Tępy ból z prawej strony !!!

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
dimedicus

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: dimedicus »

Proszę się czymś zajmować,dużo spacerować,basen,jakieś lekkie uprawianie sportów.To bardzo pomaga.
TomaszT
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 50
Rejestracja: 19 sty 2016, o 07:16

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: TomaszT »

Posłuchałem rad spokój, i przestało trochę ale znowu się pojawiło to taki ból z boku na żebrach takie coś jak by nerwobóle, i coraz częściej zastanawiam się czy to nie jest od nerwów, może nerwica lękowa, stres, myślę o spotkaniu z psychologiem, chce się wybrać do lekarza i powiedzieć żeby zrobić badanie i potem iść do psychologa bo ciągłe myślenie jest chyba najgorsze, muszę coś z tym robić,
Myślę i mówie że jest to od stresu, ale głowa jak by szukała choroby czegoś co by bolało, chce się tego pozbyć, pracować nad tym żeby tego nie było.
dimedicus

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: dimedicus »

TomaszT pisze:Myślę i mówie że jest to od stresu, ale głowa jak by szukała choroby czegoś co by bolało, chce się tego pozbyć, pracować nad tym żeby tego nie było.
niestety zwykle rozum doszukują się czegoś poważnego a zwykle są to błahe przyczyny a przy dobrym podejściu szybko przechodzą
TomaszT
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 50
Rejestracja: 19 sty 2016, o 07:16

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: TomaszT »

Jak zaczynam robić coś co powoduje chwilowe zapomnienie przestaje boleć takie moje spostrzeżenie a jak trochę boli to dotykając czuje takie grudki niewiem czy one są czy wymyślam sobie.
dimedicus

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: dimedicus »

Właśnie odzwyczaić się od tego dotykania,od samego dotykania już może boleć
TomaszT
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 50
Rejestracja: 19 sty 2016, o 07:16

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: TomaszT »

I przestałem się dotykać jakoś nie boli, poszedłem do lekarza rodzinnego i powiedziałem że myślę że to wszystko jest od stresu i myślenia o tym że coś mi może być, przyjęcie było trochę słabe, zlecił mi badanie krwii, wyniki poniżej, w długi weekend byłem na imprezie i powiedziałem napij się może będzie lepiej, ale niestety chyba sie strułem rano spawik, potem cały dzień leżenia bo masakra się czułem, drugi dzień też nie był ciekawy, potem 3 dni trochę wątroba bolała i dzień temu zrobiłem te wyniki, byłem u lekarza i powiedział ze wszystko jest ok, teraz mam jeszcze takie uczucie w przełyku że może sie odbije albo nie taki cmiący ból przełyku jak sie odbije to przechodzi. Po weekendzie jestem umuwiony na wizytę u psychologa, może zmieni się coś, między czasie co zrobić z odbijaniem ?????
Bo wychodzi że tak napradę zmagam się problemami gastrycznymi po wycięciu woreczka bardziej natężonymi.
TomaszT
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 50
Rejestracja: 19 sty 2016, o 07:16

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: TomaszT »

wyniki badań
Załączniki
WP_20160505_16_51_13_Pro.jpg
WP_20160505_16_51_13_Pro.jpg (75.45 KiB) Przejrzano 2356 razy
dimedicus

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: dimedicus »

Nic się nie dzieje,niewielkie zmiany nie mają znaczenia klinicznego
TomaszT
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 50
Rejestracja: 19 sty 2016, o 07:16

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: TomaszT »

Witam, znowu boli mnie pod żebrem z prawej strony, w weekend bolało i maiłem nimesil to wziąłem i przestało boleć ale znowu muyśle czy to od kregosłupa bóle mięśniowe czy mozę od Wątroby ale nie piłe i nić takiego nie jadłem ani nie robiłem więc juz mam dość od czego możę mnie boleć z krwii ok, inne badanie też były ok więc już nie wiem co robic a przeszckadza to w zyciu codzienny. nie biorę juz structum bo się skonczył i juz mam nie brać tylko panrazol biorę i pije siemien lnianie. o co chodzi ???????????
dimedicus

Re: Tępy ból z prawej strony !!!

Post autor: dimedicus »

Ja uważam że to wszystko od nerwicy. Proszę porozmawiać z lekarzem aby wdrożył lekkie leki uspokajające i trzeba koniecznie sprawdzić ten kręgosłup.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post