Siłownia

Porady dietetyczki, układanie zdrowej diety.
MarekKal
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2018, o 12:06

Siłownia

Post autor: MarekKal »

Witam

Od 6 mieięcy 5 razy w tygodniu chodzę na siłownie i jem mniej a waga mi nie spada. Mam 30 lat i waże 98 kg. Co robie nie tak ??

Pozdrawiam
slodko-gorzka

Re: Siłownia

Post autor: slodko-gorzka »

To, że jesz mniej nie znaczy, że jesz odpowiednio. Ja bym na Twoim miejscu zgłosiła się do specjalisty dietetyka, który ułożyłby indywidualny jadłospis.
Kev
Użytkownicy
Posty: 15
Rejestracja: 19 sty 2018, o 11:16

Re: Siłownia

Post autor: Kev »

To ze trenujesz i nie widzisz efektów może mieć różne powody. Może być ze źle trenujesz lub niezdrowo się odżywiasz. Również powodem może być nieprawidłowa praca tarczycy. Ja bym się dał zbadać i poszedł również do dietetyka na wszelki wypadek! Życzę powodzenia i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Gatka987
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2018, o 14:49

Re: Siłownia

Post autor: Gatka987 »

Polecam wybrać się do dietetyka, może on skieruje na jakieś badania. Widocznie zła dieta albo źle dostosowana do organizmu.
athleticomed
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2018, o 13:43

Re: Siłownia

Post autor: athleticomed »

Zrób badania hormonalne. Jeżeli masz wszystko w normie wtedy przeanalizuj swoje treningi (ile czego trenujesz, czy dobrze ćwiczysz). Potem przeanalizuj dietę i tutaj skup się najbardziej.

Może się okazać, że nie chudniesz, bo rośniesz w mięśnie, a obecny cykl treningowy nie pozwala Ci spalić mięśni.
mam98
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:24

Re: Siłownia

Post autor: mam98 »

może ćwiczenia, które ci zalecił instruktor nie są adekwatne do twojej wagi itp, porozmawiaj z instruktorem
Filar Instalacje
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2018, o 08:49

Re: Siłownia

Post autor: Filar Instalacje »

Mięśnie, które nabywasz podczas ćwiczeń też swoje ważą. Nie liczy się waga tylko wygląd w lustrze :)
Awatar użytkownika
Damka
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2018, o 15:09

Re: Siłownia

Post autor: Damka »

Zgadzam się, dietetyk może tu bardzo pomóc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post