Jaką salę weselną polecacie?

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
koleks12
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 1 gru 2017, o 12:28

Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: koleks12 »

Polecacie salę weselną bardziej kameralną, czy wystawną? W ogólne widzę, że odchodzi się już od wystawnych przyjęć na 200 osób, a poularne się stają przyjecia skromne
mesuri
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2018, o 11:29

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: mesuri »

jeszcze parę lat temu obchodziło się bardzo wystawne przyjęcia weselne, teraz faktycznie się od tego odchodzi. Sama nawet rezerwowałam teraz salę w Hoteliku to zaklepałam ją na 80 osób. Co do sal i przyjęcia samego w sobie to stawia się na wygodę i warunki na sali. Dlatego ja postawiłam na coś już sprawdzonego, gdzie wiem, że jest dobre jedzenie i ok warunki. Także popytaj wśród znajomych, może ktoś Ci poleci coś w Twojej okolicy. .
twome
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2018, o 09:10

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: twome »

W zdecydowanej większości odchodzi się teraz od wystawnych wesel, które są obecnie kojarzone z brakiem dobrego gustu. Coraz większe triumfy święcą skromne wesela z wystrojem w stylu boho / rustykalnym :)
majkosia28

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: majkosia28 »

my mielismy duza rodzine (zarowno z mojej strony, jak i ze strony meza), a ze jestesmy bardzo zżyci to chcielimy zaprosic wszystkich na nasze wesele ;) dlatego nasze bylo dosc duze (organizowalismy je pod wawą w lokalu [mod]- bez problemu wszystkich pomiescil, catering przepyszny, ogolnie organizacja swietna), chociaz te kameralne imprezki tez mają swoj urok. wszystko zalezy od preferencji pary mlodej.
Kolaka
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2017, o 20:16

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: Kolaka »

Na moim weselu miałam prawie 100 gości tak więc jakby na to nie spojrzeć to wystawna impreza była :P Bardzo zależało mi na tym aby znaleźć miejsce na wesele w, którym będą również pokoje do wynajęcia bo kilka osób miałam przyjezdnych. Wybór padł na [mod] w okolicach Nowego Sącza gdzie mieszkam. Sala była idealna, pięknie wystrojona, obsługa sympatyczna a jedzenie smakowało jak u babci :) Dodatkowo zamówiliśmy na miejscu fajerwerki, które mogliśmy podziwiać razem z gośćmi.
Pomelka
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:23

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: Pomelka »

Taką, w której będziecie się dobrze czuć. :) W końcu wesele robicie dla siebie.
zeberka
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 20 lis 2017, o 10:21

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: zeberka »

Wybór sali owszem jest bardzo ważny, ale pamiętam jakiś czas temu moja znajoma swoje wesele zorganizowała w remizie. Fajny pomysł owszem, ale ile przy tym było organizacji i tych wszystkich innych rzeczy. Kuchnia, zespół, zabawy no i dekoracje. Z tym ostatnim akurat to sama jej pomagałam bo znam stronę [mod] z tymi wszystkimi rzeczami. Sama już nie jeden raz zamawiałam u nich czy to serpentyny czy jakieś inne wstążki. Ale na wesele też mają bogatą ofertę
tamako

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: tamako »

polecam zorganizować sobie wesele w przepięknej sali hotelu [mod], miejsce po prostu cudowne a i ośrodek idealnie dopasowany na taką okoliczność :D
Natenka
Użytkownicy
Posty: 67
Rejestracja: 21 sty 2022, o 10:30

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: Natenka »

a gdzie?
Roska1911
Użytkownicy
Posty: 47
Rejestracja: 3 cze 2022, o 13:00

Re: Jaką salę weselną polecacie?

Post autor: Roska1911 »

zależy od budżetu dużo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post