Złamanie wieloodłamowe podudzia kości strzałkowej i piszczelowej i kosc pietowa (tylna)

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Marcinos77
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2018, o 10:12

Złamanie wieloodłamowe podudzia kości strzałkowej i piszczelowej i kosc pietowa (tylna)

Post autor: Marcinos77 »

Witam,

miałem wypadek na motocyklu. W opisie nic nie ma na temat złamania kości tylnej (lekarz na zdjęciu tego nie zauważył. Dopiero na prywatnej wizycie w innym mieście inny ortopeda to zauważył!?!).
W wypisie jest napisane "Wieloodłamowe złamania końca dalszego trzonu prawej kości piszczelowej i końca bliższego trzonu prawej kości strzałkowej. Zespolenie złamania kości piszczelowej. Przemieszczony odłam kostny 12/9mm widoczny od zespolenia.Złamanie kości dalszego trzonu prawej kości strzałkowej bez przemieszczenia". Lekarz w innym mieście stwierdził, że mu się niepodoba złożenie nogi i potrzebna jest ponowne złożenie. Koszt 12-15tyś (poprawienie pięty i kości piszczelowej - czym wcześniej tym lepiej). Chciałem to skonsultować z innym lekarzem w swoim mieście, ale wyszło to czego się obawiałem. Wszyscy, wszystkich znają i po rozmowie okazało się, że operujący do dobry kolega, czyli ten lekarz nie mógł być obiektywny (stwierdził, że on by to zostawił). Zapytałem, dlaczego nie zauważył złamania kości tylnej i zapytałem "niedopatrzenie" przytaknął?!? Nie wiem co mam robić? Z góry dziękuje za odpowiedź. Poniżej zdjęcia po operacji.
Załączniki
zlamanie.jpg
zlamanie-1.jpg
Marcinos77
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2018, o 10:12

Re: Złamanie wieloodłamowe podudzia kości strzałkowej i piszczelowej i kosc pietowa (tylna)

Post autor: Marcinos77 »

I 2 zdjęcia z przed operacji
Załączniki
zlamanie-2.jpg
zlamanie-3.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post