Pięta Haglunda

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Hdin

Pięta Haglunda

Post autor: Hdin »

Witam was,
chciałbym was sie poradzić w kwestii pięty Haglunda. Jest ona w dosc początkowym stadium (wg. mojego ortopedy), bylo to pare msc temu. Generalnie powiedział, że nie ma sensu iść na operacje póki nie boli, a leczenie laserem odradził, mowiąc że nie sprawi że to zniknie. Jedyne co doradził to na temat wyboru butów, by zawsze dobierać przynajmniej o pół rozmiaru większe. Zawsze chodziłem w butach sportowych gdyż zapięty są w nich miękkie i nie obcieraja mi tamtego miejsca. Natomiast zacząłem rozważać zmianę obuwia na jakieś skórzane,zamszowe firm typu Ecco czy innych. Tylko w nich zapiętki są cienkie, ale twarde, jak to skóra. Decyzja wychodzi z faktu, że ostatnio kupiłem przed wakacjami dwie pary sportowych butów, lacznie prawie 500 zl, i nie wiem czy dotrwaja do nastepnęgo sezonu, gdyz materiał wewnątrz butów w okolicach kostek, pięt, oraz powyżej pięty, się wytarł. Są dziury. Nie wiem jednak, czy chodzenie nawet w butach o większym rozmiarze, które zapięty są twarde, nie spowodują pogorszenia mojego schorzenia.

Byłbym wdzięczny za rady

Pozdrawiam
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Pięta Haglunda

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam, proponuje ćwiczenia ekscentryczne m brzuchatego łydki, pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post