prywatna opieka medyczna

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
kapka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2019, o 10:04

prywatna opieka medyczna

Post autor: kapka »

Zastanawiam się czy faktycznie taka prywatna opieka medyczna jest dobrym pomysłem, bo to i tak chyba trzeba stać w kolejkach, czy jak to jest? Znacie kogoś kto korzysta?
stalonka
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2019, o 20:13

Re: prywatna opieka medyczna

Post autor: stalonka »

Absolutnie nie ma kolejek. U mnie w firmie mamy pakiety w prywatnej placówce w [mod] i koszty są naprawdę niskie, a opłaca się i to bardzo. Na wizytę rejestrujemy się przez swoje prywatne konto w portalu pacjenta na kiedy, na którą godzinę i do jakiego specjalisty. Wszystko odbywa się szybko i przyjemnie.
koparka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2019, o 10:24

Re: prywatna opieka medyczna

Post autor: koparka »

U nas w firmie też są takie pakiety i ja absolutnie jestem bardzo zadowolona bo i szybko i jest dostęp do specjalistów którzy naprawdę chcą nam pomóc. Jeśli nie macie tego w firmie to lepiej znaleźć taką pracę, która to oferuje
Betka
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 22:20

Re: prywatna opieka medyczna

Post autor: Betka »

Wiecie co ja mam nieco inne pytanie, może ktoś z Was akurat poratuje. Prowadzę małą działalność, więc niestety jakieś korporacyjne pakiety medyczne mnie omijają - swoją księgowość przeniosłam do [mod], bo online i w związku z tym sporo taniej. Ale widziałam, że można u nich właśnie taki pakiet medyczny dla siebie (i może rodziny?) też załatwić. Korzysta ktoś z Was z takiej opcji?
emgie

Re: prywatna opieka medyczna

Post autor: emgie »

Ja mam pakiet medyczny dla całej rodziny wykupiony przez biuro rachunkowe. Niestety wraz z zakończeniem pracy na etacie i rozpoczęciem własnej działalności, skończyły się profity, ale takie rozwiązanie też sprawdza się bardzo dobrze.
Ameni2
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2022, o 11:49

Re: prywatna opieka medyczna

Post autor: Ameni2 »

ale jaka kolejka jest tutaj a jaka tam, bez porównania
Natenka
Użytkownicy
Posty: 67
Rejestracja: 21 sty 2022, o 10:30

Re: prywatna opieka medyczna

Post autor: Natenka »

Ja korzystam czasami, bo do NFZtu się dostać to horror
Roska1911
Użytkownicy
Posty: 47
Rejestracja: 3 cze 2022, o 13:00

Re: prywatna opieka medyczna

Post autor: Roska1911 »

nawet bardzo dobrym
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post