Bóle głowy, problemy z koncentracją, zapamiętywaniem. Analiza MR-Angio

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
eta
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 4 cze 2019, o 13:45

Bóle głowy, problemy z koncentracją, zapamiętywaniem. Analiza MR-Angio

Post autor: eta »

Witam serdecznie.
Od kilku miesięcy miewam coraz większe problemy z koncentracją, zapamiętywaniem, uczeniem się.
Bóle głowy są codziennie niemal już do tego światłowstręt, wymioty. Od kilku tygodni biorę Divascan 3x1, xefo rapid (doraźnie), ale on działa już tylko 2 godz, uśmierzając ból.
Ostatnie badania u okulisty (noszę okulary, miewam podwyższone ciśnienie w oczach) doktor powiedziała, że badanie "pole widzenia" wyszło niezbyt dobrze. Dodała, że będziemy to obserwować.
Kiedy boli głowa i razi mnie, przymrużam oczy na jakiekolwiek światło, kiedy boli jeszcze bardziej, zaczynają się wymioty. Od 3 miesięcy mam nawet okulary "dla kierowców", które polepszyły troszkę mój komfort, jednak teraz przy słońcu nie potrafię wyjść na zewnątrz bez nakładek na okulary przeciwsłonecznych.
Często jest tak, kiedy budzę się rano, otwieram oczy i pojawia się ból głowy. Nie jest to jakiś standard, ale dość często to się zdarza. Na co dzień mam problemy z koncentracją, zapamiętywaniem, uczeniem się, rozumowaniem właściwym i czytaniem ze zrozumieniem nawet. Zapominam gdzie, coś położyłam, czy coś, co miałam zrobić. Zapominam nazwy ulic, nazwiska, imion (nie rodziny, obcych osób, znanych).
17 VI mam jeszcze mieć angio glowy.
Dzisiaj odebrałam wyniki rezonansu. Poniżej "załączam opis.
Proszę o interpretację.
Dziękuję i pozdrawiam.
rezonans mó.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post