Operacja na żylaki

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
miki789
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 09:23

Operacja na żylaki

Post autor: miki789 »

Znacie jakiegoś lekarza, który zajmuje się w Świętokrzyskim operacjami na żylakach? Mam z tym spory problem, ciągle się rozwijający a kompletnie nie mam nikogo kto mógłby się ewentualnie tym zająć i może zrobić jakąś operację? Wszyscy ciągle się boją, ciągle jakiś problem z tym jest, nikt się zabiegu nie chce podejmować.
Maciuszek87

Re: Operacja na żylaki

Post autor: Maciuszek87 »

U mnie żylaki to były tak dużym problemem, że nie tylko nikt nie chciał robić zabiegów na żylaki, ale w ogóle mnie nie kwalifikowali do żadnego zabiegu i dopiero po wizycie w klinice w Ostrowcu u doktora K. się sytuacja nieco zmieniła. Dokładne badania i ogólnie zaproponował zabieg, po tym sytuacja nieco lepiej wygląda. Więc jeśli ktoś dobrze zna temat to i z żylakami ewentualnie będzie w stanie sobie poradzić.
rokbeti
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2021, o 07:19

Re: Operacja na żylaki

Post autor: rokbeti »

Jesteś pewna, że musisz się poddać operacji? Ja też tak myślałam ale w[mod] lekarz po badaniach zlecił tylko prosty zabieg i problem i wszystkie te niepotrzebne obawy zniknęły. W moim przypadku zalecono skleroterapię, jestem bardzo zadowolona z efektów, jak i całej opieki tam nad moją osobą
Ameni2
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2022, o 11:49

Re: Operacja na żylaki

Post autor: Ameni2 »

Ja na twoim miejscu bym się zastanowiła czy na pewno operacja jest konieczna bo podobno to mega boli
Natenka
Użytkownicy
Posty: 67
Rejestracja: 21 sty 2022, o 10:30

Re: Operacja na żylaki

Post autor: Natenka »

Ja z Warszawy niestety :/
Roska1911
Użytkownicy
Posty: 47
Rejestracja: 3 cze 2022, o 13:00

Re: Operacja na żylaki

Post autor: Roska1911 »

a jesteś pewna że oiperacja jest już potrzebna?
Milniak11
Użytkownicy
Posty: 30
Rejestracja: 14 cze 2022, o 14:14

Re: Operacja na żylaki

Post autor: Milniak11 »

na pewno operacji potrzebujesz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post