Niepełna erekcja

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Marvv
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2021, o 16:05

Niepełna erekcja

Post autor: Marvv »

Witam. Na wstępie napiszę, że jestem 28 letnim zdrowym mężczyzną, od kilku lat regularnie ćwiczę na siłowni i staram się odpowiednio odżywiać. Niedawno poznałem dziewczynę, która jest moją pierwszą partnerką seksualną, a że sam nie jestem jej pierwszym, to powiedziała mi, że mój penis różni się od sprzętu jej byłych. Nie mam problemu o tym z nią rozmawiać, a ona mnie wspiera. Przepraszam za dalsze opisy, ale nie wiem jak inaczej mam to opisać. Mianowicie, podczas wzwodu kiedy stoję, a penis jest równolegle do podłogi żołądź jest wypełniona, ale miękka, tak samo jak ciało gąbczaste mierząc od żołędzi do moszny. Kiedy się je ściska nie czuć prawie żadnego oporu (krew łatwo odpływa), podczas gdy część ciała gąbczastego pod moszną jest wyraźnie dużo mocniej wypełniona i stawia opór jeśli się tam naciska. Jeszcze inaczej to wygląda kiedy leżę na plecach, a członek jest skierowany ku górze. Wtedy krew całkiem odpływa z żołędzi, która wraca do rozmiarów kiedy penis jest w spoczynku, a ciało gąbczaste jest ledwo wypełnione krwią. Tak jakby brakło tam ciśnienia, albo nic nie zatrzymywało krwi przed odpłynięciem. Byli partnerzy mojej dziewczyny mieli żołądź wypełnioną niezależnie od pozycji. Z ciałem jamistym jest wszystko w porządku, jest twarde tak jak być powinno. Mam tak od zawsze. Byłem z tym u urologa, który za pierwszym razem przepisał mi sildenafil, który prawie nic nie dał, nawet kiedy wziąłem 2x 50 mg. Była lekka poprawa, ale nadal krew odpływała z żołędzi. Drugi raz jak do niego poszedłem, to powiedział mi, że jeśli stosunek płciowy jest możliwy, to w sumie nie ma problemu (tak w skrócie). Nie wiedziałem co o tym myśleć i zawiedziony wyszedłem. Zamierzam nadal szukać pomocy u lekarzy (tym razem już u innych), ale może ktoś mnie chociaż naprowadzić co może być przyczyną tego problemu i ewentualnie o jakie badania mogę się pytać. Dodam, to co mówiłem u urologa. Mam lekką wadę zastawki serca, która raczej nie powinna utrudniać życia wg tego co zapamiętałem. Już nie pamiętam dokładnie o co tam chodzi, bo wykryto ją u mnie kiedy miałem ok 10/11 lat. Zamierzam udać się do kardiologa w niedługim czasie, żeby o tym porozmawiać. Nie pamiętam żadnego bólu, który mógłby wskazywać złamanie członka. Nie mam i nie miałem wykrytych żadnych poważniejszych schorzeń.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post