Ciała obce w uszach -urządzenia diagnostyczne 112.

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
jarecki
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2021, o 23:20

Ciała obce w uszach -urządzenia diagnostyczne 112.

Post autor: jarecki »

Dzień dobry.
W 2006 r przyszedł do mnie lekarz podstępem zainstalował mi w kanałach słuchowych urządzenia diagnostyczne 112, byłem po imprezie i miałem troszeczkę promili więc wykorzystała to na moją niekorzyść, czyli uznała że coś mi się przewidziało kiedy poszedłem na policje i zeznawałem o nadużyciach o dyskomforcie w kanałach słuchowych szczególnie w prawym uchu słyszę pisk i trzaski basów dochodzących do około 100db na oko bez sonometru-tympanometru które słyszę do dzisiaj.Na policji odesłano mnie do lekarza pierwszego kontaktu a ten do psychiatry gdzie usłyszałem diagnozę schizofrenia paranoidalana f20.0 .Wiedziałem że będzie trudno bo podobną sprawę interwencji oglądałem w tv dodatkowo doszły czynniki trzecie bo jestem osobą twórczą i opracowałem bardzo ważne dane na temat frontów atmosferycznych W i E w sferach hydro a mam wykształcenie zawodowe i jestem w dodatku w posiadaniu wiedzy której nie mogę rozpowszechniać publicznie a też nie chcę być monitorowany do końca życia a mam już 45 lat.I tu moja prośba czy któryś z lekarzy mógł by pomóc mi to posprzątać i doradzić bo w konferencji nie mogę się do gadać i prosić o zamówieniu wizyty lekarskiej a to komplikuje np w polmed za skromny czek żeby nie było problemów prawnych i był bym oczyszczony w rozwiązaniu polubownym z f20.0 i był bym ustatysfakcjonowany.Z góry za odpowiedź dzięki i pomoc w usunięciu tych ciał i doradztwo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post