Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
pawel
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 12:45

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: pawel »

Hej, możecie mi doradzić?

Między mną a dziewczyna doszło do seksu oralnego, doszedłem w jej buzi, dziewczyna kontynuowała, nie za długo bo się wycofałem (lekko mnie to bolało po finale), położyłem się z nią na kilka minut i zacząłem sie bawić po chwili łechtaczką niestety miałem na ręce ten preejakulat czy może śluz po wytrysku i zapewne jej śline bo się chwyciłem za członka i to rozsmarowalem na łechtaczce niepotrzebnie, nie włożyłem palców do środka, przetarłem to później jedynie zewnętrzną, suchą stroną dłoni gdy się ocknąłem.

Prawdopodobne jest też to, że na penisie została po prostu sama ślina a ja sobie wkręcam, że na przykład zostały tam przezroczyste pozostałości po wytrysku, nie jestem w stanie określić bo to równie wilgotne jak i ślina.

Po około 15-20 minutach, założyłem prezerwatywę i zacząłem penetracje, jednakże już bez finału i skończyliśmy, chyba dzięki penetracji nie przepchnąłbym wątpliwej jakości i ilości nasienia z okolic łechtaczki o ile w ogóle to było nasienie do środka..

Chciałem zabrać też tabletke w razie czego żebym był w pełni spokojny to powiedziała, że nie przyjmie, powiedziała w dzień stosunku, że kolejny okres ma za trzy tyg.

Czy to powód do paniki i niechcianej ciąży? Wiem, że plemniki dość szybko umierają na powietrzu itd.. no ale nie wiem, jakoś wszystko mi się wyolbrzymia, nie jestem w stanie sobie wyobrazić by mieć dziecko w tym wieku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post