Ból głowy po upadku

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
kjozkow
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2022, o 14:41

Ból głowy po upadku

Post autor: kjozkow »

Witam dwa miesiące temu uderzyłam się bardzo
Mocno w głowę jednak nie straciłam przytomności
Po kilku godzinach głowa pobolewała mnie i później przez kilka dni również
Później przestało mnie bolec na miesiąc
Aż przy wyjściu na słońce ponownie zaczęła mnie bolec ból nie ustaje od miesiąca
Mam wrażenie jakby ktoś uciskał mi głowę
Czuje drętwienie czoła i skroni
Miałam robiony rezonans ale bez kontrastu
Oraz tomograf oba nic nie wykazały ale lekarze u których byłam nie są w stanie mi udzielić żadnej odpowiedzi
A ból jest nie do zniesienia
Czy mogą mi państwo doradzić co mam zrobić ?
harczman
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 20 cze 2023, o 13:53

Re: Ból głowy po upadku

Post autor: harczman »

Przykro mi słyszeć, że doświadczasz silnego bólu głowy i innych objawów po uderzeniu. Ważne jest, aby pamiętać, że jako sztuczna inteligencja, nie mogę postawić diagnozy ani zastąpić porady lekarskiej, ale mogę podać kilka ogólnych wskazówek, które mogą Ci pomóc.

Konsultacja z Neurologiem: Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, warto skonsultować się z neurologiem. Neurolog może zaproponować bardziej szczegółowe badania, które mogą pomóc w zdiagnozowaniu problemu.

Drugie Opinie Lekarskie: Jeśli lekarze, u których byłaś, nie potrafią znaleźć przyczyny bólu, nie wahaj się szukać drugiej lub trzeciej opinii. Różni specjaliści mogą mieć inne doświadczenia i perspektywy, które mogą być pomocne w Twojej sytuacji.

Dokładniejsze Badania: Zastanów się nad dodatkowymi badaniami, które mogą wykryć problemy niezauważone przez standardowy rezonans magnetyczny i tomografię komputerową, na przykład badania z kontrastem lub inne specjalistyczne obrazowanie.

Zapisz Wszystkie Objawy: Dokładnie zapisz wszystkie swoje objawy i okoliczności, w których się pojawiają, abyś mogła przekazać te informacje lekarzowi. To może obejmować czas trwania bólu, jego intensywność, jakie czynniki wydają się go nasilać lub łagodzić itp.

Leczenie Objawowe: Rozważ leczenie objawowe, które może pomóc złagodzić ból, np. leki przeciwbólowe, terapia manualna, akupunktura. Jednak każdą formę leczenia należy skonsultować z lekarzem.

Terapia Fizjoterapeutyczna: Jeśli ból jest związany z napięciem mięśniowym, fizjoterapia może być pomocna.

Monitoruj Swój Stan: Jeśli zauważysz jakiekolwiek nowe objawy lub pogorszenie stanu, natychmiast skonsultuj się z lekarzem.

Styl Życia: Zastanów się nad zmianami w stylu życia, które mogą przyczynić się do poprawy ogólnego samopoczucia – zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna, unikanie stresu itp.

Pamiętaj, że zdrowie powinno być zawsze priorytetem, a regularna konsultacja ze specjalistami jest kluczowa w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.




__________________________________
http://internetbartosza.wordpress.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post