Silny ból po obu stronach czoła

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
GabrielMz
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2022, o 14:44

Silny ból po obu stronach czoła

Post autor: GabrielMz »

W dniu dzisiejszym obudziłem się jak codzień jednak podczas robienia śniadania doznałem silnego bólu po obu stronach czoła, ból był na tyle silny że musiałem się położyć i wziąć leki na ból głowy. Na szczęście po około 5m ból ustąpił. około godziny Piętnastej postanowiłem pojechać sobie na rowerze do lokalnej kebabowni aby zjeść obiad. Trasa szła dobrze jednak po dotarciu na miejsce nagle przed oczami zaczęło mi czarno śnieżyć i robić się coraz ciemniej, głowa zaczęła mnie okropnie boleć a w uszach słyszałem pisk a wszystkie inne odgłosy były strasznie wytłumione i ogólnie czułem się osłabiony . Szybko postanowiłem kupić coś do picia i usiąść po około 5 minutach objawy zaczęły powoli zanikać a po około 15 w ogóle ich nie odczuwałem. Podczas drogi powrotnej byłem bardzo zamartwiony ponieważ pierwszy raz odczuwałem takie objawy. Mam nadzieje że ktoś szybko odpowie co to mogło być z góry dziękuje
Zuzanna756

Re: Silny ból po obu stronach czoła

Post autor: Zuzanna756 »

Nie jestem lekarzem, ale opisane przez Ciebie objawy mogą być zarówno przyczyną migreny, jak i normalną reakcją na pogodę. Jeśli chcesz wiedzieć na pewno, musisz skonsultować się z terapeutą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post