Tabletki na powiekszanie członka

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Tabletki na powiekszanie członka

Post autor: Ptsdd »

Słuchajcie co sądzicie o reklamach tabletek na powiekzenie członka? W niektórych z nich jest napisane, ze da się powiekszyć penisa o 7 a nawet o 8 cm. Ale jakoś nie wydaje mi się realne aby penis powiekszył się za pomoca samych tabletek ponad dwukrotnie. Mój penis ma 9 cm, próbowałem wielu metod na powiekszanie ale nie działałały. Dodam,ze ta wielkość blokuje mnie przed jakimkolwiek kontaktem z dziewczyna bo nie chce nawet myśleć co by sobie o mnie pomyslała jakbym się rozebrał.
Henryst
Użytkownicy
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2019, o 07:48

Re: Tabletki na powiekszanie członka

Post autor: Henryst »

W jaki sposób próbowałeś powiekszyć członka? Bo nie wszystkie metody są dobre, nie ma co nawet zastanawiać sie nad powiekszaniem penisa za pomocą ćwiczeń bo tak można co najwyżej poprawić erekcje i wydłużyć długość stosunku ale na pewno nie powiekszyć. Sam polecam penilarge. Postanowiłem sobie zamówić bo na tle innych tabletek miał najlepsze opinie chociaz na wiele się nie nastawiałem. Jednak faktycznie działanie jest a opis jest prawdziwy. Udało mi się uzyskać 3,5 cm na długości chociaż to również z tym jest inaczej bo czasami można więcej, czasami mniej i zależy to od osoby.
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Tabletki na powiekszanie członka

Post autor: Ptsdd »

No tak właśnie myślałem, że raczej nie da się powiekszyc o 8 cm, chociaż byłoby dobrze. Próbowałem i ćwiczeń i pompek,ale jeśli chodzi o pompke to pompka dała działanie w zasadzie jedynie jeśli chodziło o erekcję bo była po niej o wiele lepsza.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Tabletki na powiekszanie członka

Post autor: amir »

Bo pompki właśnie tak działają. Poprawiają erekcję. Niby działają również na powiększenie, ale w mojej opinii to właśnie tabletki o wiele lepiej działają na powiększenie członka. A pompka to jedynie dodatek. Jeśli już masz pompkę to jak będziesz brał tabletki nie rezygnuj z jej używania bo efekt będzie jeszcze większy. No i nie zapomnij o żelu. Jak czytałem sobie opinie to Ci co sobie olewali żel mieli potem spore rozstępy na członku a moim zdaniem łatwo można było ich uniknąć. Jedyne czego się obawiałem to efekty uboczne ale u mnie nie było żadnych. Niektórzy pisali że w pierwszym miesiącu pojawiają się niekontrolowane erekcje ale osobiście u siebie czegoś takiego nie zaobserwowałem. Wiadomo, ze czasami coś stanie jak nieprzewidzisz ale nie było to częstsze niż normalnie.
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Tabletki na powiekszanie członka

Post autor: Ptsdd »

A jak długo jeszcze je brałeś?
ceramik43
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2023, o 14:16

Re: Tabletki na powiekszanie członka

Post autor: ceramik43 »

z mojego doświadczenia organoleptycznego tabletki które rzeczywiście mogą powiększyć członka to Maxorman albo inne z USA. Ja uzyskałem efekt podobny do pompki ale trwały
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Tabletki na powiekszanie członka

Post autor: amir »

4 miesiące. 2 miesiące to takie minimum, ale sam dokupiłem sobie po nich jeszcze dwa dodatkowe opakowania penilarge bo chciałem aby efekt był na dłużej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post