Mały penis

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
osrowski
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2022, o 07:00

Mały penis

Post autor: osrowski »

Mam kompleks spowodowany zbyt małym penisem. Mam 12 cm a powinno być około 16 - taka jest średnia dla naszego kraju. Sprawdzałem w statystykach. Jest to dla mnie frustrująca sytuacja, bo przez nią mam problemy ze stworzeniem poważniejszej relacji z dziewczyną. Czy są jakieś sposoby aby chociaż trochę go powiększyć? Proszę o wypisanie wszystkich możliwości.
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Mały penis

Post autor: Ptsdd »

Jest klika sposobów:

pompki i ćwiczenia ale nie nastawiaj sie na jakiś super dobry efekt
operacja - to odradzam bo ma swoje skutki uboczne
ewentualnie kuracja tabletkami, po której jest obecnie mój mąż . Jest to aktualnie najskuteczniejszy sposób powiększania penisa nie powodujący skutków ubocznych. Tabletki nazywają się Penilarge.
osrowski
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2022, o 07:00

Re: Mały penis

Post autor: osrowski »

Dzięki za wyjaśnienie i zrozumienie.
Mogłabyś napisać coś więcej na temat tego środka? Pytam, bo jest to dla mnie dosyć istotna sprawa - mam nadzieję, że to rozumiesz.
Czy daje on jakieś dodatkowe skutki uboczne?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Mały penis

Post autor: Ptsdd »

Skutków ubocznych nie daje bo jest to ziołowy środek. Trzeba brać regularnie przez 3 miesiące i wtedy możesz liczyć na powiększenie. Wcześniej raczej nie ma szans z tego co jest mi wiadome. Swoją drogą wpisz sobie nazwę w google to Ci wyskoczy spory wybór
osrowski
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2022, o 07:00

Re: Mały penis

Post autor: osrowski »

Dzięki za wyjaśnienie. Znalazłem go ostatecznie na [mod] - zamówiłem jak coś, dziś lub jutro ma dojść.
No zobaczymy jak się sprawdzi, czytałem w necie, że chłopaki go sobie polecają. Opinie w necie nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość, ale konsultowałem się jeszcze z osobami które się znają na tym i stwierdziły, że może zadziałać - tak przynajmniej wynika ze składu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post