Szukam środków na erekcję

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nink
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 2 cze 2023, o 09:34

Szukam środków na erekcję

Post autor: nink »

Jak w temacie. Mam problemy z erekcją i szukam środków na słabą erekcję Jakiego typu środki mozecie polecić?
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Szukam środków na erekcję

Post autor: amir »

Robileś sobie jakieś badania? Bo może warto byloby sprawdzic sobie co w trawie piszczy zamiast zdecydujesz się na takie powazne środki, ktore mogą nie być całkowicie obojętne dla Twojego zdrowia. Szczególnie jeśli chodzi o viagrę. Jeśli wspomagacze to na bazie L argininy.
nink
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 2 cze 2023, o 09:34

Re: Szukam środków na erekcję

Post autor: nink »

No zastanawiałem się nad jakimiś suplementami, ale nie wiedziałem jakie brać. Poza tym chciałbym na początku samodzielnie się podleczyć zamiast wybiorę się do lekarza. Robilem badania i wszystko ok.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Szukam środków na erekcję

Post autor: amir »

Może w takim razie problem siedzi w psychice? Bywa, że człowiek tak bardzo się stresuje, że ma problemy z erekcją. Proponowałbym wyeliminować stres, zdrowo się odzywiać jak również wprowadzić wiele sportu do swojego życia (zbyt dużo również nie bo zbyt duża dawka sportu również nie jest ok). Najlepsze środki mają w sobie L argininę, trybulus plus żeń szeń. Dobrze jest zwracać uwagę na zawartość tego pierwszego składnika. Ma dobry wpływ na erekcję. Polecam Cum on, jak miałem swego czasu takie problemy to się nimi wspomagałem. Jeszcze wiele osób poleca Viamen.
nink
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 2 cze 2023, o 09:34

Re: Szukam środków na erekcję

Post autor: nink »

Czy są na receptę? Tak jak już pisałem wolałbym uniknąć wizyty u lekarza a chciałbym samodzielnie znaleźć jakiś środek, który by mi mógł pomóc. I czy to nie uzależnia?
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Szukam środków na erekcję

Post autor: amir »

Uzależniać moze sildenafil, ale nie tabletki zawierające w sobie L arginine. l arginina nie uzależnia. Nie sa na receptę, braveran kupisz w pierwszej lepszej aptece, jedak cum on jest do zamówienia przez internet. Polecam jednak ten drugi środek bo ma dobry skład i u mnie dał o wiele lepsze efekty niż braveran. Powinieneś poczuć różnicę już po 3 tabletce.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post