Problem z erekcją

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
dosso
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2023, o 11:57

Problem z erekcją

Post autor: dosso »

Witam, Chciałbym zapytać o erekcje.Jakiś czas temu miałem przypadkowe dziewczyny kochałem się z nimi i nie miałem problemu a teraz od miesiąca jestem z dziewczyną i po 2 tyg mam problem z dojściem. Mogę się raz pokochać a pozniej jest problem . Podniecę się ale nie do końca a gdy jestem w partnerce po jakimś czasie mój Pan robi się miekki i jest po sprawie, nie wiem czemu tak się dzieje. Partnerka bardzo mi się podoba i jest atrakcyjna. Kilka lat wstecz byłem w związku i mogłem non stop się kochać a teraz mam problem z tym i nie rozumiem tego. Czy ktoś może mi coś doradzić ? Dodam że mam 34 lata , pracuje , trenuje , biegam , zdrowo się odżywiam może ostatnio trochę zmęczony i nie wyspany ale wątpię aby to był powód mojego problemu.
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Problem z erekcją

Post autor: Ptsdd »

Stawiam tutaj na:
stres- może się nakręcasz oraz przez to,ze stresujesz sie,ze fiutek Ci opadnie to jeszcze bardziej CI opada
oraz ewentualnie za ciasną prezerwatywę
Dobrze byłoby wyprobować środka na erekcję.Polecam te z L argininą. Możesz zastanowić się nad
cum on
penis complete
top man
powerman
eroman
Z wszystkich mają chyba najlepszy skład i najlepsze opinie
dosso
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2023, o 11:57

Re: Problem z erekcją

Post autor: dosso »

Ale ktory ma najlepszy skład i który najlepiej według Ciebie działa?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Problem z erekcją

Post autor: Ptsdd »

Moim zdaniem penis complete, bo ma w sobie najwięcej L argininy a spośród składnikow tabletek na erekcję to ta najlepiej na erekcję działa. Jednak każdy jest inny, jak akurat te tabletki nie zadziałaja to czasami warto jest wypróbować innych. Przestestować. Jedna uwaga: w przypadku wielu takich tabletek kuracja powinna być regularna. Niektóre działają od razu, w przypadku penis complete trzeba brać jedną tabletkę dziennie aż do efektu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post