Zaburzenia erekcji u mężczyzny

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nink
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 2 cze 2023, o 09:34

Zaburzenia erekcji u mężczyzny

Post autor: nink »

Problem pojawiał się sporadycznie, ale w ostatnim czasie jest raczej regułą niż wyjątkiem. On ma 39 lat ja mam 35 lat. Przez to nasze życie łóżkowe leży i kwiczy. Jestem tym podłamana szczerze mówiąc... Co robić? Ktoś już to może przerabiał?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Zaburzenia erekcji u mężczyzny

Post autor: Ptsdd »

Kurczę, musisz sama się dowiedzieć. Pewnie ma jakieś problemy które powodują u niego zabruzenia erekcji NIe szukaj ich w sobie bo raczej to w nim jest problem. Musisz z nim w koncu porozmawiać i dowiedzieć się w czym jest ten problem. Trzyma dietę? Nie ma setreu w robocie? A może po prostu nie ćwiczy? Warto byłoby równeiż zrobić sobie badania testosteronu
nink
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 2 cze 2023, o 09:34

Re: Zaburzenia erekcji u mężczyzny

Post autor: nink »

Nie jest otyły jeśli się o to pytasz. Na siłownie nie chodzi, ale nie ma tendencji do tycia Stres? Ano właśnie jest. Ostatnio przenieśli go na inne stanowisko na którym miał o wiele większa odpowiedzialność. Myślisz, że właśnie w tym może być ten problem? Że może właśnie stresować się tą odpowiedzialnością w robocie i tym samym mieć problemy z erekcją? Wczoraj z nim próbowałam porozmawiać ale nadal unika problemu :( Przynajmniej nie było kłótni.
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Zaburzenia erekcji u mężczyzny

Post autor: Ptsdd »

On stresuje się. Pewnie również problemy z erekcją są dla niego dodatkowym powodem do stresowania się ponieważ dla dla nas facetów brak wzwodu jest równy z negacja naszej męskości. Myślę, że powinien ograniczyć stres. No i mogą tutaj pomóc tabletki na erekcję. Nie piszę tutaj o viagrze czy sildenafilu bo po te tabletki musisz iść po receptę. Ale warto byłoby wypróbować albo viamen ( jest to zamiennik viagry bez recepty) albo penis complete - te tabletki działają trochę inaczej ponieważ bierze się jedną tabletkę dziennie i erekcja powinna być dzięki nim mocniejsza. Mówię z doświadczenia. Mam 40 lat i też miewam słabsze dni coraz częściej. Krótko mówiąc tak po prostu w pewnym wieku to wszystko zaczyna wyglądać..
nink
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 2 cze 2023, o 09:34

Re: Zaburzenia erekcji u mężczyzny

Post autor: nink »

A które z tych dwóch rodzajów byś polecił? W sumie trochę się tego typu tabletek reklamuje. Ale jak do kurki jasnej przekonam do tego faceta?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Zaburzenia erekcji u mężczyzny

Post autor: Ptsdd »

Na poczatek niech wypróbuje penis complete Dobry środek, powinno pomóc.
bolecmusibolec
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2023, o 12:25

Re: Zaburzenia erekcji u mężczyzny

Post autor: bolecmusibolec »

ja wale prosent 600 bez tego to kiepsko by było
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post