Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
korcz
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 08:26

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Post autor: korcz »

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Post autor: Ptsdd »

Tak z ciekawości sobie sprawdziłem i jest kilka klinik, które coś takiego wykonują ale koszt nie jest niski :P Z tego co jest napisane to trzdba zapłacić kilka tysięcy. I efekt jest na max pół roku czy rok. Nie na stałe. Opyla Ci się coś takiego zapisywać? Powieksz sobie czlonka pompka plus tabletkami. Może nie powiekszysz tyle co zabiegiem ale bedzie to trwałe.
korcz
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 08:26

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Post autor: korcz »

Brałem raz tabletki ale nie działały :( zamawiałem na allegro. Pompkę miałem i jest ok ale jedynie efekt jest na kilka dni a nie na stałe.Widziałem reklamy powieszania ale chciałem się tutaj zapytać czy ktoś może ma jakieś doświadczenia?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Post autor: Ptsdd »

Penilarge brałeś i nie działały?
korcz
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 08:26

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Post autor: korcz »

Nie, to jakieś inne, na penilarge trochę było mi szkoda kasy bo drogie, kupiłem sobie jakieś inne tańsze, ale już nie pamiętam dokładnie nazwy.
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Post autor: Ptsdd »

Sfrajerzyłeś i kupiłeś jakieś tanie g... to się nie dziw, ze nie działały. Potem taki na forum wypisuje takie głupoty,że tabletki na powiększenie nie działają. Jeśli chcesz sobie kupić coś co działa to musisz dać trochę więcej kasy i jest tak ze wszystkim. Kup sobie cały zestaw penilarge plus dodatkowo krem (warto bo podczas powiększania mogę się robić rozstępy i ten krem zapobiega). i dopiero pisz opinie że kremy nie działają
bolecmusibolec
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2023, o 12:25

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Post autor: bolecmusibolec »

Ja grzałem tabletkami Maxorman i prawie 3cm wycisnąłem. Poleciłem kumplowi zostały mu jeszcze 2 miechy jak skończy napiszę ile on. <winko>
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post