Fitness z piłką. Ruch to życie, życie to ruch

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Fitness z piłką. Ruch to życie, życie to ruch

Post autor: admin. med. »

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom piłka do fitnessu, jak żaden inny sprzęt sportowy, sprzyja temu, by ruszać się jak najwięcej. Wszyscy – i ci młodzi, i ci trochę starsi – mogą wykonywać różnorodne ćwiczenia właściwie wszędzie: w domu, w czasie wolnym, w pojedynkę i w grupie. Poradnik, który oddajemy w ręce Czytelników, zawiera teorię przedstawioną w przystępny sposób, a także wiele ćwiczeń z piłką z dokładnym opisem różnych wariantów ich wykonywania. Dzięki konkretnym programom ćwiczeń każdy może opracować swój indywidualny schemat treningu. Trzymaj formę dzięki piłce do fitnessu!
Danceriusz
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2016, o 15:22

Re: Fitness z piłką. Ruch to życie, życie to ruch

Post autor: Danceriusz »

Bardzo dobre ćwiczenia do rehabilitacji :) Fitness jest bardzo dobrym pomysłem, uważam ze moze skutecznie sie przyczynić do powrotu do zdrowia.
Lussyy88
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 6 lut 2016, o 14:26

Re: Fitness z piłką. Ruch to życie, życie to ruch

Post autor: Lussyy88 »

Fitness jest świetną sprawą! Ja sobie włączam na telewizorze i ćwiczę w domu. Treningi można spokojnie znaleźć w Internecie. Ja już doszłam do etapu gdzie ćwiczę z ciężarkami i jest rewelacja :) Znacie może sklepy gdzie dostępne są hantle żeliwne ? Bo właśnie taki potrzebują, wiecie takich okrągłych kobiecych. Jeżeli tak to proszę o kontakt na sklep ;)
Margot31
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2016, o 20:08

Re: Fitness z piłką. Ruch to życie, życie to ruch

Post autor: Margot31 »

Ja się tak zastanawiam, czy każdy rodzaj sportu jest wskazany przy rehabilitacji. Na pewno nikt z problemami kręgosłupa ciężarów dźwigać nie powinien, ale np. taki badminton? Ostatnio nieco poczytałam na temat tego sportu na stronie REKLAMA i możliwości otrzymania licznych rabatów dla członków klubów badmintonowych, jednak jak ma się ten sport do różnych urazów. Przy jakich przebytych złamaniach itd.należy go unikać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post