Bole penisa podczas i po stosunku

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Maniutek20
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2016, o 10:35

Bole penisa podczas i po stosunku

Post autor: Maniutek20 »

Witam!! Mam spory problem z penisem kiedy kochamy sie z dziewczyna( przyszla zona) odczuwam bol kiedy wchodze tak gleboko jak tylko potrafie i robie to ruchami " okręznymi" kiedy "koncze" to odczuwam ten sam bol i mimo ze nie robie tego tymi samymi ruchami ten bol to takie jakby nacinanie czyms ostrym miejsca w ktorym zołądź laczy sie z tak jakby z reszta penisa mowa tu o takiej "niteczce".. dodam jeszcze ze kiedys mialem to uszkodzone i czy to mozliwe zeby zle sie zroslo i przy kazdym mocniejszym zdjeciu napletka naciagalo sie tak zeby sprawiac bol? po za tym na koncowce napletka zrobily mi sie takie jakby pekniecia ktore zamienily sie w takie wypukle biale krostki zlewajace sie ze sobe niektore... i mam wrazenie ze to one bola najbardziej podczas gwaltownego sciagania napletka mam uczucie jakby pekaly i takie malutkie ranki mi sie rozchodzily..
carboczar

Re: Bole penisa podczas i po stosunku

Post autor: carboczar »

Objaw wskazuje na uszkodzenie wędzidełka(tak to się nazywa,ta niteczka) oraz zmiany(bardzo możliwe,że grzybicze lub wynikające przewlekłego uszkodzenia naskórka)Należy sądzić,że wdała się infekcja,stąd te zmiany.Dobrze aby obejrzał to urolog.Na razie proszę zastosować Rivel(w żelu dostępny bez Rp)stosować 3 x dn przez 3 dni(po odciągnięciu napletka,posmarować żelem) a następnie przez tydzień stosować Tribiotic(antybiotyk w saszetkach dostępny też bez Rp) 2-3 x dn przez tydzień)W tym czasie nie uprawiać seksu,a następnie w czasie seksu używać z początku,lubrykanty(żele nawilżające)
Maniutek20
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2016, o 10:35

Re: Bole penisa podczas i po stosunku

Post autor: Maniutek20 »

dziekuje za odpowiedz.. mam jeszcze pytanie odnosnie uprawiania sexu i sparowania zelem.. czy tak juz bede musial cały czas czy tylko przez dajmy na to jakis miesiec do kompletnego wygojenia sie?
carboczar

Re: Bole penisa podczas i po stosunku

Post autor: carboczar »

Trudno mi określić stan wędzidełka skoro nie widać.Dlatego w zależności od stanu wystarczy 2-3 tygodnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post