Mały penis. Czy można powiększyć

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: ster »

WItam. Mam penisa o wielkości 11 cm. Wiek 24 lata. Do tej pory mialem jedynie nieliczne kontakty z kobietami. Głównie jednorazowe bo wielkość penisa jest dla mnie dużą przeszkoda w nawiązaniu kontaktu. Boję się po prostu,ze kobieta będzie mnie oceniała pod tym właśnie względem.
Próbowałem ćwiczeń ale nie dają efektu .Czy orientujecie się w tym czy jest jakaś skuteczna metoda na powiększenie swojego penisa? Byle nie operacja bo na to się nie zdecyduję.
dimedicus

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: dimedicus »

Pierwsza sprawa:
Jak wcześniej już parokrotnie wspominaliśmy, średnia długość męskiego członka w takcie wzwodu to 14-15 cm, zaś średnie wymiary kobiecej pochwy wahają się między 8 a 9 cm. Najmniejsze penisy oscylują w granicach 10 cm, a co za tym idzie, nawet takie rozmiary członka potrafią zapewnić kobiecie satysfakcję z seksu. Najbardziej erogennym obszarem kobiecych narządów płciowych jest łechtaczka, srom i pierwsze 10 cm pochwy, tak więc nawet mężczyźni z „małymi” członkami powinni być w stanie zadowolić seksualnie swoje partnerki. Zbyt długi penis może wręcz utrudniać współżycie. W trakcie stosunku bardzo pokaźny członek może uderzać o narządy w miednicy mniejszej kobiety, powodując ból i niezadowolenie. Jeśli więc chodzi o długość męskiego członka, wydaje się, iż zarówno w przypadku pokaźnych, jak i tych trochę mniejszych penisów i tak kluczową rolę w zadowoleniu ze stosunku odgrywa technika i umiejętności obojga partnerów.
Oczywiście nie jest to satysfakcjonując dla pan odpowiedź
Najmniej inwazyjnym zabiegiem charakteryzującym się dobrą skutecznością w powiększaniu męskiego penisa jest powiększenie kwasem hialuronowym.Przeprowadzają takie zabiegi chirurdzy plastyczni,urolodzy
koszt takiego zabiegu to do 5000zł
prezors
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2016, o 05:55

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: prezors »

Podobno są jeszcze zabiegi operacyjne, dzięki którym można "uwolnić" część członka. Można w ten sposób zyskać dodatkowych kilka cm. Ale tak jak każdy zabiegi, tak ten niesie ze sobą pewne ryzyko.
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: ster »

Kwas hialuronowy to ostrzykniecia penisa tak? Nie jest to zbyt zachęcające niestety ... Operacja równięż odpada. Bałym się efektów niepożądanych oraz obawiałbym się tego,że penis przestanie pełnić swoją funkcję :( Pytałem się tutaj bardizej o jakieś suplementy. Widziałem,ze na forach kulturystycznych sobie je polecają ale wolałem jeszcze dopytać się o to na forum medycznym. Może ktoś tutaj ma jakieś pojęcie o nich.
dimedicus

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: dimedicus »

Pompki erekcyjne powiększające penisa, z punktu widzenia medycznego ja osobiście nie polecam, mogą powodować mikrourazy w naczyniach jamistych a które mogą być nieodwracalne, bardziej zalecasne są(o ile można tu zalecać) przy innych chorobach odkregosłupa
Możliwości są hormonalne ale w wieku dorastania,później już nie.
ster pisze:Pytałem się tutaj bardizej o jakieś suplementy. Widziałem,ze na forach kulturystycznych sobie je polecają ale wolałem jeszcze dopytać się o to na forum medycznym
Nie radzę,więcej w przyszłości szkody jak pożytku.
ster pisze:Mam penisa o wielkości 11 cm
wystarczy bez problemu,nie długość a umiejętność.
Są kobiety które nie lubią długich penisów,mają krótkie pochwy.
prezors
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2016, o 05:55

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: prezors »

11 cm to nie jest jeszcze tragedia.

A czytałeś sobie o penilarge? Jest to środek który również wpływa na powiększanie członka. Rozszerza ciała jamiste w członku.
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: ster »

Na pompkę raczej się nie zdecyduję bo równiez czytalem sobie w różnych miejscach artykuły oraz mówią,że działanie nie jest widoczne albo jest minimalne. Poza tym trochę obawiałbym się o swoją męskość używając takiej pompki. Rozumiem,ze hormonami można powiększyć penisa w wieku dojrzewania? Jest to możliwe?
prezeors na jakiej zasadzie działają te tabletki ?
Znalazłem jeszcze w sieci ćwiczenia na powiększenie penisa ale raczej nie będę probował. Nie mogę sobie wyobrazić jak powiększyć penisa jedynie cwiczeniami.
dimedicus

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: dimedicus »

ster pisze:Rozumiem,ze hormonami można powiększyć penisa w wieku dojrzewania? Jest to możliwe?
jest ale jak zaznaczyłem w młodym wieku kiedy się jeszcze rośnie
prezors
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2016, o 05:55

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: prezors »

Tak jak napisałem, skład penilarge to przede wszystkim:
Arnika górska (Arnica montana L.)
Miłorząb japoński (Ginkgo biloba L.)
Kozieradka pospolita (Trigonella foenum-graecum L.)
Masłosz Parka(Vitellaria paradoxa C.F.Gaertn.)
Aloes zwyczajny(Aloe vera L.)
Kuracja trwa trzy miesiące. Wpływają na rozszerzanie się ścian naczyń jamistych, przez co członek zyskuje dodatkowe centymetry.
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Mały penis. Czy można powiększyć

Post autor: ster »

W moim wieku już raczej nie urośnie... Nie mam się na co nawet nastawiac. Zdecydowałem się w końcu na zamówienie tego penilarge. No zobaczymy jakie będzie miało to działanie. Mam nadzieję,że coś pomoże ( poczytałem jeszcze opinie w sieci i w znacznej mierze są pozytywne). Po kuracji napiszę czy dało efekt czy nie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post