Dziwny problem w ciąży oraz po ciąży z bólami brzucha

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
dimedicus

Re: Dziwny problem w ciąży oraz po ciąży z bólami brzucha

Post autor: dimedicus »

To,że wystąpiła biegunka po zastosowaniu żelaza nie jest niczym dziwnym i nie należy się tym przejmować.Niewielka ilość krwi spowodowana hemoroidami może się zdarzyć.Takie czopki które można stosować u kobiet w ciąży jest Posterisan.Można również stosować okłady z kory dębu ale nie nasiadówki(kobietą ciężarnym nie są zalecane)
ananoemi
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, o 06:12

Re: Dziwny problem w ciąży oraz po ciąży z bólami brzucha

Post autor: ananoemi »

Witam,
mam wyniki z morfologii(podam tylko te które źle wyszły:
HCT- 34.3
HGB-11.3
MCHC- 32.9
MXD- 8.1
OB- 41
Biochemia
HDL- 51
kreatynina w surowicy-0.66
ALT-66
CRP<0.50
Ostatni jednak zauważyłam że moje stolce maja mniejszą średnicę ale są miękkie i mają żółty kolor, są z domieszką sluzu. Czy to naturalne? Często mam też biegunki i ciągłe uczucie wzdęcia. Gazy prawie przeszły.
USG również wyszło ok.
dimedicus

Re: Dziwny problem w ciąży oraz po ciąży z bólami brzucha

Post autor: dimedicus »

Wyniki wskazują na osłabienie.Takie objawy w powiązaniu z ZJD mogą występować(Czy rozważano badanie na pasożyty)
ananoemi
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, o 06:12

Re: Dziwny problem w ciąży oraz po ciąży z bólami brzucha

Post autor: ananoemi »

Witam, zamierzam właśnie zrobić badania na pasożyty. :Poczytałam trochę i podejrzewam lamblie. Jak to leczyć? Jakie leki stosować?
Meneus

Re: Dziwny problem w ciąży oraz po ciąży z bólami brzucha

Post autor: Meneus »

Niestety zasadniczo kobiet w ciąży się na lambiozę nie leczy.Lekiem z wyboru jest Macmiror,który może zlecić tylko lekarz.Ze względu na szkodliwość ,która może mieć wpływ na ciążę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post