nierówny brzuch-prośba o opinie

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
aniaj
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 100
Rejestracja: 24 lis 2015, o 14:38

nierówny brzuch-prośba o opinie

Post autor: aniaj »

witam, Poruszałam kiedyś ten watek,zrobiłam kilka zdjęć brzucha, proszę o opinie. dla przypomnienie post z "kiedyś":
Od pewnego czasu zauważyłam, ze jak patrze z góry na mój brzuch, nie jest on równy, tzn wygląda jakby wziął go ktoś do reki "przekręcił" w kierunku prawej strony. Nawet pępek "nie jest na środku" (czyli w linii prostej pomiędzy piersiami). Nie wiem czy to może mieć co jedno wspólnego z drugim-wiec wole napisać- mam problemy z zakładaniem nogi na nogę, tzn. nie z sama czynnością zakładania, ale noga lewa nie trzyma się na nodze prawej, porostu samoistnie opada. Obojczyk-lewy-też wydaje mi się, ze jest bardziej wysunięty w stosunku do prawego (nawet był czas, że wydawało mi się, że mam spuchnięte nad obojczykiem , do tej pory miewam czasem takie wrażenie, ale to ta kość (nie wyczuwam, żadnych węzłów chłonnych nadobojczykowych powiększonych, a myślę, że jakby były to było by je czuć pod palcami). Co to może być? Nie mam ze strony brzucha, żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli, kompletnie. Czy mimo braku objawów mogła bym mieć powiększony jakiś narząd po lewej stronie? Pomóżcie
Załączniki
bok.jpg
bok.jpg (149.94 KiB) Przejrzano 1262 razy
Na_wprost.jpg
Na_wprost.jpg (149.91 KiB) Przejrzano 1262 razy
pochylanie.jpg
pochylanie.jpg (63.01 KiB) Przejrzano 1262 razy
dimedicus

Re: nierówny brzuch-prośba o opinie

Post autor: dimedicus »

Już odpowiedziałem w innym temacie takim samym,więc nie ma potrzeby zakładać nowego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post