Grzybica pracia?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

Po moczeniu ~10min w mydlinach z szarego mydla i rivalonu wyglada to tak;

Kod: Zaznacz cały

fotosik.pl/zdjecie/d4c189f6f9dd52a3
fotosik.pl/zdjecie/b1f992faed2583cb
fotosik.pl/zdjecie/36ef85418bf69488
dimedicus

Re: Grzybica pracia?

Post autor: dimedicus »

Od razu nie będzie dobrze,to musi potrwać.
sebek2108
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2016, o 06:15

Re: Grzybica pracia?

Post autor: sebek2108 »

Ja mam to samo, czy ktoś wie jak to wyleczyć ?
to zdjęcia :

Kod: Zaznacz cały

fotosik.pl/zdjecie/bab5fe043dd5f9c4
po stosowaniu travocortu :

Kod: Zaznacz cały

fotosik.pl/zdjecie/3f05e5bae0696e69
stosuje Pimafucin i batrafen, travogen wcześniej nic nie pomaga , obmywam w ryvanolu, już 5 miesięcy się męczę i 5 dermatologów odwiedziłem, czekam na wymaz przeciwgrzybiczy do wtorku,ale pani dermatolog mi mówiła,ze póki co nic nie wyrosło, dostałem plam od opalania latem , potem sam próbowałem leczyć clotrimazolum , alantanem i różnymi domowymi sposobami bez skutku, ja już nie wiem co mam z sobą robić.
dimedicus

Re: Grzybica pracia?

Post autor: dimedicus »

Trzeba czekać na wynik wymazu.
Podejrzewam,że wszystkie leki były stosowano za długo.
Ja bym proponował przez tydzień nic nie stosować tylko przemywać woda utlenioną a następnie raz dziennie(na noc) stosować krem Diprogenta i nie dłużej jak dni 7
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

Po antybiotyku w tabletkach i stosowaniu masci czerwone zeszlo prawie wszystko z zoledzia, ale na napletku dalej jest. Lekarz mowi by dalej kozystac ta masc ale nie ma zadnych efektow. Jest widoczna i wyczowalna linia pod rowkiem. Sprawia to dyskomfort. Pozniej dodam zdjecie. Co to moze byc? I jak sie tego pozbyc?:(

Kod: Zaznacz cały

fotosik.pl/zdjecie/65a8313ab6c61fc4
fotosik.pl/zdjecie/77143f7e94b4abf4
fotosik.pl/zdjecie/69ddd03de119edd5
Przy dotyku jest twardawe.
Bede robil badanie nasienia to moge przy okazji zrobic jakiea badanie bo zobaczyc co to jest tylko jakie?
Badanie moge zrobic w Tarnowie.

Jak sie tego pozbyc? Chce by byl jak dawniej...
dimedicus

Re: Grzybica pracia?

Post autor: dimedicus »

Nie jest źle i też uważam aby przedłużyć leczenie.To stwardnienie z czasem może samoczynnie przejść. A mozna z czasem wcierać maści/żele na blizny(po zakończeniu leczenia skóry)
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

Czyli to powinno się wchlonąć po masci na blizny? Jest jakas dobra i sprawdzona?
dimedicus

Re: Grzybica pracia?

Post autor: dimedicus »

Dobra jest ta która pomoże,jedna działa lepiej na daną osobę a inna gorzej.Nie ma tu reguły. I nie musi być droga aby pomogła
sebek2108
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2016, o 06:15

Re: Grzybica pracia?

Post autor: sebek2108 »

ja mam to samo co Ziomals93 , będę wdzieczny jak dowiem się jak to zwalczyć, tez stosuje Fucidine i jedynie to w niewielkim stopniu pomaga, nie mam pojęcia jak tych plam się pozbyć, niby z wymazu wyszło candida +++,ale stosując Batrafen już 3 miesiąć teraz jakby grzybica dodatkowo przez tą maść chciała wyjść, gdy zacząłem stosować Fucidine, grzybica już nie wychodzi,a plamy lekko się zmniejszają, ale tylko lekko heh...
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

Witam ostatnio mam swiad moszny, jest koloru rozowatego wiec chyba ok, do tego gdy jadra sie zmniejszaja czyli na chlodzie skora moszny robi sie twarda i pomarszczona. Czy to moze byc grzybica?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post