Grzybica pracia?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

Witam. 2 tygodnke temu mialem zabieg przedłużania wedzidelka. Lekarz przepisal neomycinum w aerozolu do pryskania. Od 4 dni wyszly mi na penisie jakies czerowne plamy. Poczatkowo byly male teraz sie powiekszylo. Nie boli ani nic. W miejscach czerwonych skora jest bardziej wrazliwa na dotyk. I wystaje ponad skore tworzac takie płaty. Jestem za granica nie mam jak isc do lekarza. Co to jest i jak z tym sobie poradzic. Zaznaczam ze od 3 miesiecy nie było zadnego stosunku. Nie jestem na nic chory.
W informacjach dodatkowych dodam linki do zdjec. Jedno jest z poczatku a reszta z teraz. Prosze o pomoc. Zadnych nowych kosmetykow ani nic. Myje go 2 razy dziennie zelem do mycia miejsc intymnych. Jak to wyleczyc?

Kod: Zaznacz cały

fotosik.pl/zdjecie/b3c7de0ed5c258cb
fotosik.pl/zdjecie/d36831d97a0e415b
fotosik.pl/zdjecie/508968151bdc52cc
Zdjecia tydzien temu.

Zdjęcia 3 dni temu

Kod: Zaznacz cały

fotosik.pl/zdjecie/955c6825ce71763a
fotosik.pl/zdjecie/f031827c93e8459d
fotosik.pl/zdjecie/03517513714b021b
Od 2 dni stosuje triderm, skora ktora wystawala na zoledziu juz nie wystaje. Przed stosowaniem zbieral sie taki zolty śluz.

Wczoraj:
Z zoledzia prawie zeszlo ale jest na napletku i powoduje ból. Skoro masc pomaga ale nie ogarnia moze trzeba doustnie fluconazol?

Kod: Zaznacz cały

fotosik.pl/zdjecie/c231c01ddd714f05
fotosik.pl/zdjecie/59ac60c898c5b160
fotosik.pl/zdjecie/f3663d39985ba595
Poradzcie cos...
dimedicus

Re: Grzybica pracia?

Post autor: dimedicus »

Objawy wskazują na grzybice skóry gładkiej- zmiany rumieniowo-wysiękowe. Zwykle stosuje się leki miejscowe w postaci pasty/maści/kremów/płynów/żele/proszki do rozrobienia.
Ziomals93 pisze:doustnie fluconazol
Nie bardzo się nadaje ale.....
Proszę moczyć w mydlinach(ciepłe) z mydłem szarym 3 x dn po delikatnym osuszeniu stosować
Trudno powiedzieć ale bardzo możliwe,że przyczyną jest stosowanie Neomycinum, dłuższe stosowanie może doprowadzić do takich objawów i nadżerek.Radzę odstawić a stosować raczej Octenisept ( tj. oktenidyna z fenoksyetanolem) i moczenie.W takich przypadkach wskazany kontach z lekarzem który przeprowadzał plastykę.
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

Mam octenisept w sprayu psikam od kulku dni rano i wieczorem. Po psiknieciu lekko piecze o ile tak mozna to nazwac i po jakiejs chwili czuc taki lekki bardzo lekki bol promieniujacy do prawego jądra.
carboczar

Re: Grzybica pracia?

Post autor: carboczar »

Takie uczucie może wystąpić, są znaczne nadżerki, nerwy podrażnione. Jeśli jednak w ciągu 3 dni nie będzie widocznej poprawy, trzeba będzie zastosować antybiotyki.
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

Ok czyli najlepiej teraz umyc ususzyc popsikac octeniseptem i np za jakas godzine triderm? Czy moze go ominac?
dimedicus

Re: Grzybica pracia?

Post autor: dimedicus »

Wystarczy Octenisept
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

I jeszcze jedno pytanie. Gdy paikam octeniseptem czasem pieni sie na bialo. Co to moze byc? Gdy popsikam poczekac aby wyschlo? Trzymac sciagniety napletek i zalozyc jak wyschnie czy zalozyc zaraz po psiknieciu

Dzis bylem u lekarza (w niemczech) i przepisal masc decoderm tri.
dimedicus

Re: Grzybica pracia?

Post autor: dimedicus »

Ziomals93 pisze:przepisal masc decoderm tri.
to lek typowo niemiecki stosowany przy jako przeciwgrzybiczy o działaniu antybakteryjnym. Stosujemy 2 x dn nie dłużej jak 7 dni.
Po zastosowaniu dokładnie umyć dłonie.
Dobrze jest przed moczyć jw.
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Grzybica pracia?

Post autor: Ziomals93 »

Rano posmarowalem cienka warstwa tej masci. Teraz patrzac miejscowo jest cos koloru zotlego.
carboczar

Re: Grzybica pracia?

Post autor: carboczar »

Proszę spokojnie poczekać, widoczny efekt powinien być widoczny w ciągu 3 dni.
Ziomals93 pisze:miejscowo jest cos koloru zotlego
może być ropa, płyn surowiczy ale też złuszczający się naskórek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post