48 godzin po zabiegu stulejki .

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Koledzy nie dawało mi to spokoju, więc zadzwoniłem do lekarza we wtorek, który przeprowadzał na mnie zabieg, powiedziałem jak to wygląda, więc mówi, że to normalne, żeby nic nie robić z członkiem i za tydzień we środę mnie obejrzy, to wtedy dam znać co i jak .
Co prawda miałem nie ruszać członka do przyszłej środy, ale podczas kąpieli minimalnie więcej ścigałem napletek i moim oczom ukazała się szwa, czyżby powoli do przodu ?
Zabieg miałem wykonany 8 dni temu .

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/zqJOE67
dimedicus

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: dimedicus »

Jest poprawa ale uważam że nadal powinno się stosować co poprzednio proponowałem.
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Witam panowie, jestem po zabiegu już 2 tydzień, dzisiaj podczas kuracji rumiankowej udało mi się ściągnąć napletek .
Sądzę, że to co było tydzień temu jest bez porównania z dzisiaj .
Jeszcze taka kwestia, jak to wygląda podczas ściągania we wzwodzie, czy mogę sobie zdjąć napletek podczas spoczynku, a potem w takim stanie doprowadzić go do wzwodu ?
Dodam, że tydzień temu miałem problem, żeby ściągnąć napletek, a teraz po kuracji w rumianku, to mi żołądź sie nie chce schować, tzn. lekko wystaje główka, ale nie wygląda to tak jak na zdjęciu, nie ukrywam, że jest to niekomfortowe gdy się ociera o bieliźnie .

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/squx5
dimedicus

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: dimedicus »

Z czasem wszystko powinno wrócić do normy,w tej chwili widzę że jest jeszcze chłonka co na pewno utrudnia powrót napletka
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Da się temu jakoś zapobiec, lub zniwelować te uczucie ?
Bez ściągania wygląda to tak, główka wystaje co powoduje dyskomfort podczas ocierania się o bielizne .

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/vun0sxN
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Chcę dodać, że od wczoraj do dzisiaj podczas 3 razy ściągania napletka, chyba spod oponki wylewa się troszkę żółtej maźi o nieprzyjemnych zapachu, cóż to takiego, czyżby to była ropa ?
dimedicus

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: dimedicus »

vilin pisze:czyżby to była ropa ?
to mastka która powstała ze stanu zapalnego,proszę przemywać i usuwać,można rumiankiem,szałwią czy rivanolem
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Wszystko się powoli goi, ale mam jeszcze jedno pytanie .
Czy to normalne, że w spoczynku, gdy ściągnę napletek i nie trzymam go rękami, to skórka zaczyna samoczynnie powolutku zakrywać żołędzia, bo jeszcze pare dni temu ściągałem raz w spoczynku i trzymała się bez pomocy ręki .
Może dlatego, że chłonka zaczyna powoli znikać ?
dimedicus

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: dimedicus »

vilin pisze:Czy to normalne, że w spoczynku, gdy ściągnę napletek i nie trzymam go rękami, to skórka zaczyna samoczynnie powolutku zakrywać żołędzia, bo jeszcze pare dni temu ściągałem raz w spoczynku i trzymała się bez pomocy ręki .
Jak najbardziej normalne i tak powinno być.
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Może mi Pan kolega wytłumaczyć, dlaczego jeszcze parę dni temu gdy trzymałem członka w rumianku, to nie musiałem nic trzymać ręką, żeby skórka nie schodziła, a teraz bez pomocy ręki jest to niemożliwe, gdybyś po parunastu sekundach wraca na swoje miejsce i kryje żołędzia.
Jeszcze taka kwestia, obudziłem się z mocnym wzwodem w nocy no i nie wytrzymałem i dokończyłem to co było zaczęte, czy mogą być teraz tego jakieś negatywne skutki, bo jako tako już szwów nie mam od przeszło 10 dni po zabiegu .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post