48 godzin po zabiegu stulejki .

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Koledzy wkrótce minie 48h po zabiegu, a szczerze to jestem bardziej przerażony z tego co widzę, sam już nie wiem, tak tylko może mi się wydaję .
Po samym zabiegu doktor bez problemu zdjął i napletek w stanie spoczynku, wszystko, pięknie ładnie .
Przychodzę do domu mój penis jest lekko napuchnięty, tez próbowałem zdjąć napletek, ale tylko do połowy .
Dzisiaj to już wgl. jest tragedia, nie wiem czy to wina opuchlizny, ale nawet nie staram się go zdejmować, bo czuję, że idzie zbyt ciężko, jest opór w pewnym momencie ( może to wina opuchlizny )
Do tego w nocy podczas zwodu czuje lekki ból w górnej części członka, mimo, że penis mi stoi, to napletek nie jest ściągnięty ;(
Nie wiem może jestem zbyt przewrażliwiony, może oczekiwałem zbyt dużo, dopiero 2 dni po operacji, a ja liczyłem, że będe ściągał napletek jednym, płynnym ruchem .
Do tego jeszcze dochodzi jedna kwestia, podczas oddawania moczu, na początku sikam w różne strony, dopiero gdy sobie nąciągne członka, to jest ok.
Zamieszczam zdjęcia z samego rana

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/SZZeO
dimedicus

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: dimedicus »

Nie widzę nic poważnego,opuchlizna czasem z chłonka może wystąpić i to jest częsty objaw a nie jest tak,że zaraz po plastyce będzie napletek się zsuwał bez problemu.Trzeba się starać zsuwać napletek,ciepły schodzi lepiej.Penis trzymać podniesiony do góry a w czasie snu podkładać wałeczek pod jadra(zapobiega właśnie opuchliźnie i powstawanie chłonki w napletku) czasem po zabiegu są problemy z sikaniem ze wzg na stan zapalny. Czy lekarz coś zlecił?
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Nie wiem, ale dla mnie to idzie w coraz gorszym kierunku, wczoraj jeszcze było widać główkę, a teraz nic ;(
Udać się do lekarza, czy poczekać jeszcze parę dni ?
Lekarz zalecił po kilku dniach dopiero mycie penisa i opatrunek, tak też zrobiłem, a od poniedziałku moczenie w rumianku, tylko co ja mam moczyć jak napletek nie schodzi .

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/Kc0H2
dimedicus

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: dimedicus »

proszę moczyć w ciepłym rumianku co powinno pozwolić na zsuwanie napletka(pomoczyc w ciepłym kilka minut) a następnie robić okłady z Altacet co zmniejszy opuchliznę
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Wczoraj gdy wszedłem do ciepłej wody to główka diametralnie zrobiła się lekko czerwona, a dziś w nocy podczas zwodu czułem pieczenie w górnej części członka .
Podczas moczenia członka w rumianku powinienem ściągać napletek, czy po prostu trzymać w nim członka ?
Czyli mam rozumieć, że to normalne, bo widziałem na jednym z forum jak użytkownik po 4 dniach bez problemu ściągał napletek .
Dziękuje i pozdrawiam .
dimedicus

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: dimedicus »

vilin pisze:Podczas moczenia członka w rumianku powinienem ściągać napletek, czy po prostu trzymać w nim członka ?
Rozgrzać i zsuwać.
vilin pisze:bo widziałem na jednym z forum jak użytkownik po 4 dniach bez problemu ściągał napletek .
nie u każdego jest jednakowo.
vilin pisze: zrobiła się lekko czerwona, a dziś w nocy podczas zwodu czułem pieczenie w górnej części członka .
jest stan zapalny,więc to objaw normalny.
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Dziękuje za odpowiedź .
Zabieg miałem wykonywany we środę, lekarz mówił, żeby przez 2 dni nie ruszać członka, dopiero wsiąść kąpiel w weekend,a co do moczenia w rumianku to powiedział, aby zacząć moczenie członka od poniedziałku 10 minut dziennie przez okres 3 tygodni ( czy takie moczenie w rumianku rzeczywiście działa, czy to tylko zabobony ?
Zabieg wykonywałem prywatnie, więc w każdej chwili mogę zadzwonić do doktora prywatnie, ale nie wiem czy jest sens się wygłupiać, czy racjonalnie do tego podejść póki co zacząć podczas kąpieli ściąganie powoli napletka małymi kroczkami i do tego owej kuracji w rumianku .

Pozdrawiam
carboczar

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: carboczar »

vilin pisze:zacząć podczas kąpieli ściąganie powoli napletka małymi kroczkami i do tego owej kuracji w rumianku .
dimedicus pisze:proszę moczyć w ciepłym rumianku
a dlaczego wyżej już to zalecono?
Nikt tu nie zaleci czegoś co nie jest wskazane! i zalecane.
vilin
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2016, o 08:12

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: vilin »

Panowie, momencik temu właśnie skończyłem kąpiel, podczas której jak wiadomo ściągałem napletek, myślę, że powoli są minimalne efekty w porównaniu do ostatnich zdjęć .
Od jutra zaczynam tą kurację z rumiankiem .
Co sądzicie, czy wszystko idzie w dobrym kierunku ?
Jeszcze jedno pytanko czym najlepiej myć członka po takim zabiegu podczas kąpieli, czy może być to dowolny żel, mydło ?

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/GhYCf
Pozdrawiam
dimedicus

Re: 48 godzin po zabiegu stulejki .

Post autor: dimedicus »

Na razie nie widzę nic złego,dobrze że napletek już się zsuwa.
vilin pisze:czym najlepiej myć członka po takim zabiegu podczas kąpieli,
najlepiej szarym mydłem(zrobić mydliny,takie mydło można kupić i nazywa się Biały Jeleń albo Biały wielbłąd) po można popsikać Octeniseptem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post