Test online na wykrywanie raka

Choroby krwi i układu krwiotwórczego.
madzia26
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 9 lut 2016, o 18:07

Test online na wykrywanie raka

Post autor: madzia26 »

Hej.mam pytanie odnośnie tego wykrywania raka.weszłam z ciekawości na tą stronę,zrobiłam test online.i co mi wyszło????????że mam raka naa 70 procent w początkowej fazie.Zaznaczyłam tylko że mam kilka pieprzyków(są małe)oraz że rzadko,ale boli czasem mnie głowa(głównie przy okresie) atak wszystko miałam dobrze,i czy na takiej podstawie można uznać że mam raka??????????mam 25 lat,nie palę,nikt w rodzinie ,bliższej lub dalszej nie chorował na raka.Proszę o odpowiedz!!!
Proszę nie umieszczać stron do linków.Zabrania tego regulamin forum.
dimedicus

Re: Test online na wykrywanie raka

Post autor: dimedicus »

Jeszcze taki bzdur nie czytałem,pomieszanie z poplątaniem.Co ma pieprzyk do okresu?Skąd to pani wynalazła taką diagnozę na postawie czego,interpretacja zawsze należy do lekarza a nie pacjenta.
madzia26
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 9 lut 2016, o 18:07

Re: Test online na wykrywanie raka

Post autor: madzia26 »

Tzn,Nie ja sama postawiłam sobię taką diagnozę,tylko forum którzy tak polecają niektórzy użytkownicy.Weszłam na ich stronę,polecaja bardzo test online(żeby poznać jego wynik trzeba wysłać PłatnegoSMS)i odpowiedziałam na te pytania,między innymi pytali się o ilośc znamion,to zakreślił że mam,oraz inne pytanie czy często mam jakieś bóle,zakresliłam,że rzadko i że jest to ból głowy.Reszta testu ok.wszystkie pytania odpowiadałam,że inne dolegliwości mi nie dolegają.i wysłałam sms o wynik.i właśnie stwierdził że z moich dolegliwości wynika że mam na 70 procent raka w początkowej Fazie,czy to normalne???????????
Strona która nagle stała się tak bardzo polecana xxxxxxxxx.com
Proszę się zapoznać z regulaminem forum/administrator
Ostatnie ostrzeżenie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post