Tyłozgięcie macicy.Obfite i bolesne miesiączki.

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
kat12
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 gru 2015, o 12:06

Tyłozgięcie macicy.Obfite i bolesne miesiączki.

Post autor: kat12 »

Witam serdecznie
Wiem, że posiadam tyłozgięcie macicy i chciałabym się dowiedzieć czy to może mieć wpływ na bardzo obfite i bardzo bolesne ,czasem prowadzące do omdleń, trwające 7-8dni miesiączki?Przy tych miesiączkach mam też straszne bóle głowy .Bóle menstruacyjne pojawiają się u mnie na tydzień przed spodziewanymi miesiączkami. Przez kilka lat brałam tabletki antykoncepcyjne ,ale moj lekarz kazał mi je odstawic, po ich odstawieniu mam ciągłe bóle w podbrzuszu,podejrzewam ,że to bóle jajników, czasem mam też nudności i bywa coraz częściej ,że jestem zmęczona i mam trudności ze spaniem. Zawsze przy stosunkach odczuwam bóle, czy to jest spowodowane tym tyłozgięciem,czy może to jest jakaś inna choroba?Przed braniem tabletek antykoncepcyjnych miałam straszliwe bóle menstruacyjne, nie mogłam praktycznie normalnie funkcjonować, wymiotowałam, mdlałam, przez kilka lat brania ich miałam mniejsze bóle,ale ostatnio bóle znów się powiększyły dlatego odstawione zostały tabletki.Mam też pytanie czy przy tyłozgięciu macicy będę miała problemy z zajściem w ciążę i jej donoszeniem?pozdrawiam
carboczar

Re: Tyłozgięcie macicy.Obfite i bolesne miesiączki.

Post autor: carboczar »

Tak ma to duży wpływ na obfite i bolesne miesiączki. Ból podczas stosunków również może być spowodowane tyłozgięciem macicy. Odnośnie ciąży nie powinno mieć to wpływu na zajście i donoszenie ciaży.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post