Jak nieoperacyjnie powiększyć piersi

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Alenka
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2016, o 10:07

Jak nieoperacyjnie powiększyć piersi

Post autor: Alenka »

Cześć. Zastanawiam się czy są jakieś sposoby na nieoperacyjne powiększenie piersi. Wiem,że nie mogę się spodziewać żadnych super efektów ale jakby było możliwe powiększenie chociażby o 1 rozmiar to już byłoby to coś ! Jak do tej pory wyczytałam sobie trochę o kremach , ale ludzie polecają je jedynie na wygładzenie skóry. Ponoc również skuteczne są ćwiczenia.Jeszcze wiele osób poleca sobie tabletki Perfectbust. I pytanie.Co jest z tych wszystkich rzeczy najbardziej skuteczne?Gdzie dostanę te tabletki? W aptece? No i ile mniej więcej kosztuje cała kuracja? Tak się zastanawiam czy nie kupić na początku jednego opakowania,zobaczyć czy działą i potem kupić resztę :P
No i czy efekt jest już stały czy moze na jakiś czas? Martwię sie,ze bedzie jedynie na czas brania tabletek...


alenka
dazycdoidealu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 14 mar 2016, o 18:50

Re: Jak nieoperacyjnie powiększyć piersi

Post autor: dazycdoidealu »

Zacznij brać tabletki antykoncepcyjne to Ci piersi sie powiększa przynajmniej ja tak miałam
Kaja
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2016, o 09:24

Re: Jak nieoperacyjnie powiększyć piersi

Post autor: Kaja »

Słyszałam, że w Japonii popularne jest słuchanie nagranie płaczu dziecka, od tego naturalnie rosną piersi, bo mózg automatycznie kojarzy płacz dziecka z macierzyństwem. Ta metoda jest absolutnie bezpieczna i wbrew niektórym opiniom nie występuje wtedy laktacja :)
plomyczek
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2016, o 10:47

Re: Jak nieoperacyjnie powiększyć piersi

Post autor: plomyczek »

Słuchanie płaczu dziecka?
kamcia30
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2016, o 18:35

Re: Jak nieoperacyjnie powiększyć piersi

Post autor: kamcia30 »

Zajść w ciążę :D Gwarantowane powiększenie piersi przynajmniej o 2 rozmiary :) Sprawa dyskusyjna to tabletki na powiększenie piersi. Opinie stosujących raczej nie pozostawiają złudzeń co do ich skuteczności :P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post