powiekszona slinianka pod zuchwa

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
ola.B
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 8 gru 2015, o 21:46

powiekszona slinianka pod zuchwa

Post autor: ola.B »

Witam. Od paru dni mam ból barku prawego , ze az ciagnie do ucha , trudnosci w poruszaniu glowa,oraz cos mnie ziębi . Poszlam do lekarza,osluchal mowi , ze czysto, zapisal Diclac ,pokazalam szyje pod zuchwą bo widze ze slinianka powiekszona prawa, lekarz mowi ,ze to nic takiego...sama nie wiem co o tym myslec. ?gardlo mnie nie boli,zeby w porzadku..skąd to /?co dalej robic ewentualnie ? minie to samo ?czy....?Prosze o odpowiedz
dimedicus

Re: powiekszona slinianka pod zuchwa

Post autor: dimedicus »

Trudno oceniać bez osobistego badania a tu lekarz nie stwierdza, zmian podejrzanych w okolicach ślinianki.Sądzę,że palpacyjnie sprawdził.
Tu oceniam raczej problem z kręgosłupem co też jak widzę uznał lekarz skoro zlecił lek w tym kierunku.
Jeśli ma Pani wątpliwości można wykonać rozmaz z krwi z OB czy coś się dzieje, również rtg kręgosłupa a w razie potrzeby czy to ślinianka można wykonać usg.
ola.B
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 8 gru 2015, o 21:46

Re: powiekszona slinianka pod zuchwa

Post autor: ola.B »

Bardzo prosze o padanie jakie parametry nalezy sprawdzic przy rozmazie krwi./tak po prostu prosze to nazwac aby w laboratorium wiedzieli/ Zrobie prywatnie poniewaz ne widze zainteresowania lekarza problemem, a ja z tych 'dbajacych ' o zdrowie . Pozdrawiam
dimedicus

Re: powiekszona slinianka pod zuchwa

Post autor: dimedicus »

Badania:
Morfologia
CRP
OB
ASO
ola.B
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 8 gru 2015, o 21:46

Re: powiekszona slinianka pod zuchwa

Post autor: ola.B »

wielkie dzieki za porade. pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post