7 dzień po obrzezaniu - ocena

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Umlek
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2016, o 00:29

7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: Umlek »

Siema :) no i stało sie , zdecydowałem sie uciąć ten okropny kawałek skory wraz z wedzidelkiem . Nie było lekko ale juz jest dużo lepiej . Mam pytanie odnośnie gojenia , czy wszystko wyglada dobrze ? Wizytę kontrolna mam za tydz i chce sie upewnić . Czy to zgrubienie na pierwszym zdj pomiędzy żołędziem a napletkiem to opuchlizna? Kiedy i czy zejdzie ? Opatrunek zmieniam rano i wieczorem . Penisa przemywam woda , pózniej robie okład z altacetu przez jakieś 5 min , wycieram do sucha i smaruje maścią (zapomniałem jak sie zwie) która przepisał lekarz . Czy wszystko robie dobrze ?

Kod: Zaznacz cały

m.imgur.com/a/ZfZiV
Przepraszam ze tyle pytań ale chce tylko sie upewnić czy aby wszystko jest ok :) pozdrawiam .
Umlek
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2016, o 00:29

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: Umlek »

Nikt sie nie wypowie ?
carboczar

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: carboczar »

a co uważasz że tylko tu się pracuje i to o każdej porze nocy i dnia.
mamy też inne prace,a tu się udzielamy w wolnej chwili.

Wszystko jest w porządku,nic poważnego się nie dzieje, ten garbik to chłonka,która się w chłonie z czasem
Umlek
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2016, o 00:29

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: Umlek »

Przprraszam za upierdliwość ale jestem trochę przewrażliwiony na jego punkcie . Dziękuje za odp :)

Co polecacie na jaknajszybsze pozbycie sie nadwrażliwej główki ?
Przy noszeniu penisa w opatrunku zmniejszać bedzie sie ta nadwrażliwość czy dopiero jak ściągnę opatrunek i bedzie luzem w majtkach ?
dimedicus

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: dimedicus »

Same zawijanie w opatrunek,nie rozwiązuje problemu,penis(żołądź) musi się " hartować" niestety nie ma innego wyjścia.
Co robić w zależności od stanu,po wygojeniu się ranek można stosować maści łagodzące podrażnienia(alantan plus) a przy mocniejszych podrażnieniach maści z lidokainą(można czasem kupić bez Rp)
Umlek
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2016, o 00:29

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: Umlek »

Ok , dziękuje serdecznie za rady :) , ogólnie opatrunek robie do połowy żołędzia a reszta jest luźno i wydaje mi sie ze po tym tyg jest troszkę lepiej . Dzięki jeszcze raz . Za pare dni wstawię jeszcze zdj do oceny .
Umlek
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2016, o 00:29

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: Umlek »

Wrzucam tylko zdj do oceny czy dobrze sie goi i juz sie nie odzywam , zamieszczę zdj dopiero jak ściągną mi szwy

Kod: Zaznacz cały

m.imgur.com/rTJgEm7
m.imgur.com/uhITRAu
imgur.com/dJo92rH
imgur.com/VPMJinu
dimedicus

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: dimedicus »

Nic się nie dzieje,dalej przemywać i smarować.Jest ok.
Umlek pisze:czy dobrze sie goi i juz sie nie odzywam
zawsze jesteśmy do dyspozycji a nigdy nie wiadomo czy nie będzie potrzebna pomoc czy rada.
Umlek
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2016, o 00:29

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: Umlek »

Dzięki :) czyli wszystko wyglada ok tak ?
dimedicus

Re: 7 dzień po obrzezaniu - ocena

Post autor: dimedicus »

tak!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post