Strepsils Intensive Direct obrzęk, trudności w przełykaniu

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Strepsils Intensive Direct obrzęk, trudności w przełykaniu

Post autor: admin. med. »

Skuteczny sposób na szybkie złagodzenie stanu zapalnego gardła to aerozol Strepsils Intensive Direct, który stosowany bezpośrednio na tylną część gardła efektywnie zredukuje obrzęk, trudności w przełykaniu oraz ból gardła.

Skład:
Substancja czynna – flurbiprofen. W jednaj dawce (3 rozpylenia) znajduje się 8,75mg flurbiprofenu, co odpowiada 16,2mg/ml flurbiprofenu. Substancje pomocnicze: betadeks, disodu fosforan dwunastowodny, kwas cytrynowy jednowodny, metylu parahydroksybenzoesan (E218), propylu parahydroksybenzoesan (E216), sodu wodorotlenek, aromat miętowy, aromat wiśniowy, N,2,3-trimetylo-2-izopropylobutanoamid, sacharyna sodowa, hydroksypropylobetadeks, woda oczyszczona.

Działanie:
Flurbiprofen zawarty w leku Strepsils Intensive Direct to substancja należąca do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, skutecznych w łagodzeniu stanów zapalnych i bólu gardła. Dzięki zastosowaniu formy aerozolu, lek rozpylany jest bezpośrednio w bolącym miejscu, w efekcie czego działa szybko i skutecznie.

Zastosowanie:
Aerozol Strepsils Intensive Direct polecany do krótkotrwałego stosowania w objawowym leczeniu bólu gardła.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania:
Nie stosować aerozolu u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat. Nie nadaje się do stosowania w ostatnim trymestrze ciąży. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu lub inne NLPZ, w tym kwas acetylosalicylowy; objawów nadwrażliwości w postaci skurczów oskrzeli, kataru lub pokrzywki po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ; czynnej lub przebytej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy. Ostrożnie stosować w przypadku astmy oskrzelowej, zaburzeń czynności wątroby, nerek lub serca, nadciśnienia, zaburzeń krzepnięcia krwi, cukrzycy.

Sposób użycia:
Przed użyciem przeczytać ulotkę informacyjną z dokładnym opisem aplikacji aerozolu. Młodzież powyżej 18. roku życia i dorośli: zaleca się stosować jedną dawkę leku – 3 rozpylenia aerozolu na tylną cześć gardła. Najlepiej używać co 3-6 godzin, nie przekraczając jednak 5 dawek na dobę. Nie powinno się stosować dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarze
Załączniki
Strepsils-Intensive-Direct-aerozol-do-stosowania-w-jamie-ustnej.jpg
Strepsils-Intensive-Direct-aerozol-do-stosowania-w-jamie-ustnej.jpg (9.48 KiB) Przejrzano 746 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post