Dziwne kłucie podczas stosunku

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
czarna8888
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:48

Dziwne kłucie podczas stosunku

Post autor: czarna8888 »

Witam wczoraj podczas stosunku dostałam dziwnego bólu. Nie było to od początku tylko dopiero przy zmianie pozycji,czułam jakby członek mojego partnera dotykał mojego jajnika i to sprawiało mi takie kłucie ,skurcz. Kiedy przestałiśmy nadal odczuwałam ten bol ,był umiejscowiony na srodku i troche promieniował do prawej strony. Było to takie uczucie jakbym miała jakeigos balona i ktoś mi go uciskał. Wziełam nospe przeszło rano jeszcze odczuwalam takie klucie i uczucie tego balona ale juz nie bylo to tak silne jak wtedy. Nie wiem czy udac się z tym do lekarza. Miałam tak pierwszy raz.
dimedicus

Re: Dziwne kłucie podczas stosunku

Post autor: dimedicus »

Trzeba będzie sprawdzić w usg,może to być stan zapalny jajnika ale też i inne zmiany jak np nadżerka,torbiel,może coś z błoną śluzową.
czarna8888
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:48

Re: Dziwne kłucie podczas stosunku

Post autor: czarna8888 »

Nadżerke mam ostatnio robilam 4miesiace temu cytologie i wyszlo mi ,ze mam ektopie. Pani ginekolog powiedziala ,ze ona sie prawdopodobnie sama zagoii
dimedicus

Re: Dziwne kłucie podczas stosunku

Post autor: dimedicus »

Czasem nadżerka się samoczynnie wygoi ale nie musi,więc warto sprawdzić,tym bardziej że 4 m-ce to już pewien czas. Czy są stosowane może leki dopochwowe. Może wskazane profilaktycznie zastosować. Na pewno nie zaszkodzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post