Utrata wagi a nerwy

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Utrata wagi a nerwy

Post autor: nutriaa23 »

Witam. W ciagu tygodnia schudlam 2 kg. Poddejrzewam ze moze to byc zwiazane z tym ze przez ten tydzien mialam okropne problemy rodzinne nigdy w zyciu nie mialam tyle nerwow co przez ten tydzien.. pposkutkowalo to brakiem apetytu i po proddtu bardzo malo jadlam . Czy jest mozliwe zze przez takie nerwy moglam schudnac ? :(
dimedicus

Re: Utrata wagi a nerwy

Post autor: dimedicus »

Na pewno stres ma na to wpływ,czy tylko? trzeba obserwować czy waga ulega normalizacji,jeśli będzie nadal spadać w tak szybkim tempie,konieczne będą badania,jest to za szybki spadek wagi na przestrzeni krótkiego czasu.
Proszę wprowadzić reżim żywieniowy(w dziale diet,jest taki) czy stosowane są jakieś leki czy preparaty,jakieś choroby?
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Re: Utrata wagi a nerwy

Post autor: nutriaa23 »

Biore tylko megnez i witamine b6. Bede to kontrolowac. Tzn w zasadzzie to moja waga zawsze wachala sie mieedy 40 a41 kg w zaleznosci jaka porra dnia i ile jestem najedzona a dzisiaj sie zwazykam i bylo dokladnie 39.8
dimedicus

Re: Utrata wagi a nerwy

Post autor: dimedicus »

Nie wiem jaki ma pani BMI, trudno mi tu oceniać czy są inne jeszcze przyczyny.Na apetyt poprawę można nabyć w aptece(jest tego wiele) a na nerwy melisę
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Re: Utrata wagi a nerwy

Post autor: nutriaa23 »

Moj wzrost to 151 no i tak jak mowie wlasnie te 40 41 bylo a teraz 39.8 . Bede to kontrolowac jesli sie nie poprawi to na badania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post