Strona 1 z 1

ALANERV na funkcjonowanie układu nerwowego

: 1 lip 2016, o 20:42
autor: admin. med.
Charakterystyka Alanerv to suplement diety, który uzupełnia składniki wpływające korzystnie na funkcjonowanie układu nerwowego.

Suplement diety Alanerv zawiera zestaw składników korzystnie działających na funkcjonowanie ukłądu nerwowego. Kwas alfa-liponowy pobudza i uczestniczy w ważnych cyklach metabolicznych. Ponadto jako antyoksydant pomaga zwalczyć wolne rodniki chroniąc tym samym organizm przed ich szkodliwym działaniem.

Uzupełnianie kwasu gamma-linolenowy wpływa korzystnie na plastyczność błony komórkowej i przewodnictwo nerwowe.

Selen jest głównym składnikiem wielu enzymów o działaniu antyoksydacyjnym. Jego uzupełnianie jest ważne dla prawidłowego działania ochrony antyoksydacyjnej organizmu.

Ogórecznik - to znana i ceniona od wieków roślina lecznicza. Olej z nasion zalecany jest przy leczeniu niektórych chorób m.in. nerwi i depresji, a także przy wzmożonym wysiłku umysłowym i fizycznym. Ogórecznik działa korzystnie na ośrodki mózgowe, poprawia krążenie i pracę gruczołów dokrewnych.
Skład Preparat Alanerv zawiera:

kwas alfa-liponowy
kwas gamma - linolenowy
selen
witaminę E
ogórecznik

Stosowanie Dorośli: 1-2 kapsułek dziennie podczas głównych posiłków.
Działania niepożądane Składniki suplementu Alanerv przyjmowane w zalecanych przez producenta dawkach nie powinny wywoływać działań niepożądanych.