Strona 1 z 1

Marimer baby skutecznie oczyszcza nosek dla niemowląt i dzieci

: 26 sie 2016, o 17:44
autor: admin. med.
Duże ekonomiczne opakowanie sprayu do nosa Marimer baby. Skład preparatu tworzy sterylny izotoniczny roztwór wody morskiej. Spray jest bezpieczny dla dzieci i niemowląt, skutecznie oczyszcza nosek z nadmiaru wydzieliny.

Skład:
100% sterylny izotoniczny roztwór wody morskiej.

Działanie:
Fizjologiczny roztwór morskiej wody Marimer baby można stosować już od pierwszych dni życia. Produkt jest bardzo higieniczny oraz wygodny w użyciu. Można go aplikować w niemal każdej pozycji, w zależności od preferencji rodziców i dziecka. Dodatkowo innowacyjna nasadka „Safety Tip” o unikalnym kształcie idealnym dla małych nosków została zaprojektowana w sposób uniemożliwiający zbyt głębokie wprowadzenie aplikatora. Komfort dla dziecka zapewnia także to, że wydobywający się strumień preparatu ma postać bardzo delikatnej mgiełki. Spray do nosa Marimer baby dzięki solom mineralnym oraz mikroelementom zawartym w wodzie morskiej (czyli siarce, miedzi, manganowi) nie tylko doskonale wspomaga leczenie kataru, ale i świetnie sprawdza się w codziennej higienie jamy nosowej.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Marimer baby spray do nosa polecany do stosowania w codziennej higienie nosa. Odpowiedni jako środek nawilżający oraz jako preparat uzupełniający leczenie infekcji górnych dróg oddechowych. Nadaje się do stosowania już od pierwszych dni życia.

Informacje dodatkowe:
Nie zawiera konserwantów. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składnik roztworu. Nie stosować u wcześniaków.

Sposób użycia:
Zaleca się stosować 1 dawkę do każdego nozdrza, można powtarzać aplikację 1-4 razy dziennie w zależności od konieczności. Najlepiej ułożyć dziecko w pozycji, w której nam będzie najwygodniej przeprowadzić zabieg aplikacji preparatu (siedząca, leżąca lub stojąca), następnie delikatnie wprowadzić aplikator do noska i rozpylić. Tę samą czynność powtórzyć w drugim nozdrzu. Wytrzeć nadmiar roztworu i wydzieliny, która spłynęła. Można stosować codziennie, przez dłuższy czas.