PEARLY mini wersja Lady Comp dla kobiet przed ciążą

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

PEARLY mini wersja Lady Comp dla kobiet przed ciążą

Post autor: admin. med. »

PEARLY to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod antykoncepcyjnych. Dzięki codziennym pomiarom temperatury po przebudzeniu to wygodne w użyciu urządzenie, wskaże czas jajeczkowania, dni płodne i niepłodne.

Działanie:
Komputer cyklu Pearly charakteryzuje się wysoką skutecznością zastosowania. Badania dowodzą, że zapewnia bezpieczeństwo w 99,36%. Urządzenie jest niezwykle łatwe w użyciu. Wystarczy codziennie dokonywać pomiaru temperatury (wsuwając końcówkę z sensorem do ust pod język w położeniu bocznym). Uzyskanie takich danych, umożliwia komputerowi wskazanie czasu jajeczkowania, dni płodne (oznaczone kolorem czerwonym) oraz niepłodne (oznaczone kolorem zielonym). To sprytne urządzenie o niewielkich, kieszonkowych wymiarach poinformuje również o możliwości zajścia w ciąże w 18 dniu po owulacji za pomocą równoczesnego świecenia się wszystkich wskaźników zielonego, czerwonego i żółtego. Cykle bezowulacyjne sygnalizuje poprzez czerwony wskaźnik. Żółta dioda określa czas, gdyurządzenie uczy się albo dzień, gdy pominięto pomiar temperatury, spóźnienie jajeczkowania.

Oprogramowanie: PEARLY
Źródło zasilania: wbudowana bateria (wytrzymuje około 2-3 lat)
Wyświetlacz: niepodświetlany LCD
Waga: 52 g
Zakres temperatur: 34,50-41,00° C z dokładnością do 0,01 stopnia Celsjusza
Automatyczne wyłączanie: tak (po 30 sekundach bezczynności)
Wymiary: Owalny kształt - 7 x10 cm, 2,5 cm wysokości
Zestaw obejmuje: urządzenie, etui, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną

Wskazania:
Zaleca się wykorzystywanie urządzenia w celu określania kiedy występują dni płodne i niepłodne. Polecany w ramach naturalnej antykoncepcji.

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie. Za pomocą końcówki z sensorem dokonywać pomiaru temperatury ciała, codziennie po przebudzeniu. Wspomnianą końcówkę należy wsunąć do ust pod język w położeniu bocznym. Pomiar trwa około 30-40 sekund (jego zakończenie sygnalizuje dźwięk, a na wyświetlaczu pojawia się wynik). Limit czasu, w którym należy zmierzyć temperaturę, określony jest na 6 godzin i obejmuje 3 godziny przed i 3 godziny po czasie dokonania pomiaru temperatury poprzedniego dnia.
Załączniki
PEARLY-mini-wersja-Lady-Comp.jpg
PEARLY-mini-wersja-Lady-Comp.jpg (3.37 KiB) Przejrzano 544 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post