Elektrokardiografy

Możliwość reklamowanie swoich gabinetów,reklama lekarzy,stron,blogów. Polecane szpitale,lekarze. Opinie.Ankiety licencjackie
Po akceptacji przez administratora
PRACA
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2016, o 02:04

Elektrokardiografy

Post autor: PRACA » 12 gru 2016, o 16:51

Dystrybutor sprzętu medycznego na terenie Polski, który ma w ofercie bardzo szeroką gamę aparatów EKG w najkorzystniejszych cenach na polskim rynku. [mod] jest dostawcą aparatów EKG wykonanych w najnowocześniejszej technologii. Zachęcam do poznania asortymentu sklepu i poszczególnych elektrokardiografów.
Jednym z dostępnych modeli jest aparat EKG ASPEL AsCard TOPAZ.
Przeznaczony jest do wykonywania badań EKG w pełnym zakresie 12 odprowadzeń. Aparat posiada nowoczesny interfejs komunikacyjny oraz duży wyświetlacz o wymiarach 128x240 mm z klawiaturą membranową i przyciskami funkcyjnymi. Elektrokardiograf AsCARD Topaz umożliwia ciągły pomiar częstości akcji serca (HR) i jego prezentację na wyświetlaczu oraz wydruk na papierze o szerokości 112 mm wraz z danymi pacjenta. Jest on przystosowany do pracy na otwartym sercu. Wykrywa odpięcie elektrody, sygnalizuje dźwiękowo wykryte pobudzenia, wykrywa i prezentuje impulsy stymulujące na wydruku. Posiada zabezpieczenie przed impulsem defibrylującym. Funkcja zapamiętywania ostatniego badania automatycznego umożliwia zapis sygnału EKG ze wszystkich 12 odprowadzeń jednocześnie, łącznie z datą i godziną wykonania badania, ustawieniami filtrów, czasem zapisu badania i opcjonalnie - z danymi pacjenta i gabinetu.
Aparat ten jest przystosowany do wykonywania badań EKG w każdej placówce służby zdrowia. Dzięki niewielkiemu gabarytowi oraz zasilaniu akumulatorowemu jest mobilny. Akumulator daje możliwość wykonania do 150 badań, aparat posiada także funkcję oszczędzania energii. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.

tomek bedn
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2018, o 09:38

Re: Elektrokardiografy KREDOS

Post autor: tomek bedn » 22 sty 2018, o 09:43

Dzięki za info. Właśnie sprawdzam ofertę skelpu :)

ODPOWIEDZ