SUPERŻYWNOŚĆ JEDZENIE I MEDYCYNA PRZYSZŁOŚCI

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

SUPERŻYWNOŚĆ JEDZENIE I MEDYCYNA PRZYSZŁOŚCI

Post autor: admin. med. » 1 sty 2017, o 16:06

Oto błyskotliwy przegląd pysznych i pożywnych produktów, które wzmacniają zdrowie i przedłużają życie. Nie tylko opisuje zawarte w nich mikroelementy, ale podaje też realne korzyści, jakie płyną z włączenia tego typu jedzenia do swojej diety. To obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych najzdrowszym jedzeniem!

“David Wolfe ma ogromną wiedzę: w dziedzinie surowej żywności, zdrowego pożywienia i czekolady nie ma sobie równych”.
-John Grey, autor Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Superżywność to prawdziwy pokarm przyszłości!
David Wolfe, guru surowej diety i pomysłodawca super zdrowej czekolady w wersji raw, stworzył błyskotliwy przegląd pysznych i pożywnych produktów, które wzmacniają zdrowie i przedłużają życie. Nie tylko opisuje zawarte w nich mikroelementy, ale podaje też realne korzyści, jakie płyną z włączenia tego typu jedzenia do swojej diety.
Autor wskazuje cenne źródła czystych protein, witamin, minerałów, przeciwutleniaczy, enzymów i innych elementów odżywczej układanki. W zestawieniu znalazły się superfoods, które mogą poprawić m.in. wzrok, sprawność seksualną, regulować poziom hormonów, wzmacniać odporność i pomagać pokonać zły nastrój. Niezwykle cenny jest też obszerny opis właściwości produktów pochodzenia pszczelego: miodu, pyłku kwiatowego, pierzgi i propolisu. Kolejne rozdziały wzbogacają zachęcające, niebanalne,przepisy na bezglutenowe potrawy z superżywnością (np. czekoladowe tortille), a także rady, dzięki którym każdy z łatwością przemyci te skarby natury do codziennych posiłków.
To obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych najzdrowszym jedzeniem!

“Każdy, kto jest gotowy do eksperymentowania z tego rodzaju jedzeniem może chwycić tę książkę i uzyskać pełny przegląd nie tylko tego, czym jest pożywienie, ale w jaki sposób można skutecznie włączyć do swojej diety… informacje w tej książce są absolutnie kompletne “.
- organizacja Surowa Żywność “Right Now”
Załączniki
super-zywnosc.jpg
super-zywnosc.jpg (17.86 KiB) Przejrzano 783 razy

Malvina
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2018, o 17:50

Re: SUPERŻYWNOŚĆ JEDZENIE I MEDYCYNA PRZYSZŁOŚCI

Post autor: Malvina » 20 sie 2018, o 18:15

Niestety, ale wiele publikowanych dzisiaj informacji nie ma potwierdzenia naukowego. Bazuje się często na emocjach ludzi, którzy poszukują naturalnych sposobów ochrony zdrowia, a nawet leczenia. Podejmując jakiekolwiek decyzje, zwłaszcza w zakresie długookresowej zmiany diety warto konsultować się ze specjalistami. Na szczęście dostępnych jest coraz więcej badań, które można z powodzeniem sprawdzić samodzielnie. W załączniku podaję jedno z nich, napisane po polsku i sumujące wiele wyników, na temat najbardziej popularnych produktów określanych jako superfoods. Polecam.
Załączniki
superfoods.pdf
Publikacja na temat najbardziej popularnych superfoods
(81.78 KiB) Pobrany 40 razy

Awatar użytkownika
Damka
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2018, o 15:09

Re: SUPERŻYWNOŚĆ JEDZENIE I MEDYCYNA PRZYSZŁOŚCI

Post autor: Damka » 23 sie 2018, o 15:11

spirulina i goya to moje faworyty :)

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post