Wybielanie zębów w domu czy w gabinecie?

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
Asystentka

Wybielanie zębów w domu czy w gabinecie?

Post autor: Asystentka » 17 kwie 2017, o 18:56

Każda z powyższych metod ma swoje zalety i wady.

Zaletą wybielania w domu jest cena, wadą wielokrotna konieczność powtarzania zabiegu. W gabinecie efekt jest natychmiastowy, ale za to znacznie bardziej kosztowny i po pewnym czasie (choć znacznie dłuższym niż w przypadku metod domowych) również wymagający powtórzenia.

Pamiętajmyo tym, że to co było dobre dla naszej koleżanki lub kolegi nie koniecznie musi być dobre dla nas. Może się okazać, że metoda sprawdzona przez kogoś innego dla nas może być niewystarczająca, a nawet szkodliwa.

Istnieją przebarwienia, których nie da się usunąć za pomocą domowego wybielania. Tylko stomatolog jest w stanie ocenić co nadaje się do wybielania, a co jednak trzeba leczyć w inny sposób (np. za pomocą piaskowania, wymiany wypełnień, zastosowania licówek).

Uwzględniając nasze zdrowie i bezpieczeństwo zalecaną metodą jest wybielanie w gabinecie. Pod okiem fachowca możliwość wystąpienia powikłań jest ograniczona do minimum. A zdrowie jest przecież najważniejsze :)

malka

Re: Wybielanie zębów w domu czy w gabinecie?

Post autor: malka » 2 sie 2017, o 08:47

W pełni się zgadzam! Miałam problem z wybielaniem w gabinecie. Moje dziwne plamki na jedynkach na dole bardzo mi przeszkadzały. Na szczęście trafiłam na prawdziwego specjalistę stomatolog i teraz co kilka lat chodzę tam wybielać. :D Polecam wybielanie w gabinecie. Nie trzeba się samemu męczyć. ;)

moniczka

Re: Wybielanie zębów w domu czy w gabinecie?

Post autor: moniczka » 19 paź 2017, o 12:35

Wiadomo, że wybielanie w gabinecie daje lepsze efekty i na pewno na dłużej. Bez porównania. Jest wiele metod i dobry stomatolog wybierze i poleci najlepszą dla nas. W Pruszkowie jest fajna klinika [mod] i wiem, że tam świetnie wybielają.

Awatar użytkownika
Cookie
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2017, o 00:55

Re: Wybielanie zębów w domu czy w gabinecie?

Post autor: Cookie » 19 paź 2017, o 15:05

Każde wybielanie w jakiś sposób narusza szkliwo. Natomiast wybielanie u dentysty jest na pewno bezpieczniejsze, bo w internecie jest dużo preparatów wybielających, które dają bardzo dobre efekty, ale nasze zęby mogą na tym bardzo ucierpieć. Trzeba być po prostu ostrożnym i nie kupować preparatów z niepewnych źródeł.

BozennaLipinski
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2018, o 13:43

Re: Wybielanie zębów w domu czy w gabinecie?

Post autor: BozennaLipinski » 19 cze 2018, o 13:48

Ja kiedyś kombinowałam z wybielaniem zębów w domu, ale nie widziałam żadnego efektu, dlatego poszłam na wybielanie do Centrum Medycznego [mod]. Tam Pan stomatolog pięknie wybielił mi zęby a efekt był widoczny od razu. Szkoda czasu i i pieniędzy na wybielanie domowe, lepiej od razu idź do dentysty z tym

erole
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2018, o 01:00

Re: Wybielanie zębów w domu czy w gabinecie?

Post autor: erole » 31 lip 2018, o 01:10

Wybielanie zębów najlepiej wykonać u stomatologa, jeżeli chcemy uzyskać dobre efekty.
Ja chodzę na wizyty do tego gabinetu: [mod] Bardzo miła obsługa i świetni fachowcy.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post