Nowoczesny sprzęt do EKG

Możliwość reklamowanie swoich gabinetów,reklama lekarzy,stron,blogów. Polecane szpitale,lekarze. Opinie.Ankiety licencjackie
Po akceptacji przez administratora
agacio
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 18:10

Nowoczesny sprzęt do EKG

Post autor: agacio » 26 kwie 2017, o 18:12

Polecam sprzęt do gabinetu lekarskiego sklepu internetowy KREDOS !!!! Znajduje się on na stronie kredos.pl. W swojej ofercie posiada m.in. nowoczesne rejestratory holterowskie w tym 12-kanałowe, które rejestrują więcej materiału ekg poddawanego analizie holterowskiej. Polecam zapoznać się z ich ofertą.

Agrenda
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2016, o 20:07

Re: Nowoczesny sprzęt do EKG

Post autor: Agrenda » 30 kwie 2017, o 21:41

To prawda, jak wiele osób pisze, holtery ekg zamawiane z Kredos sprawdzają się świetnie, to wysokiej jakości sprzęt, który ułatwia pracę w każdej placówce medycznej i nie tylko. Coraz częściej nawet osoby prywatne inwestują w tego typu aparaty, by kontrolować swój stan zdrowia, szczególnie, gdy ktoś jest po zawale, to warto by miał to pod kontrolą. Wszelkie szczegóły dot. poszczególnych holterów można znaleźć na stronie sklepu medycznego REKLAMA, z pewnością pomoże to podjąć decyzję. Można też liczyć na specjalistyczną pomoc ze strony personelu sklepu, zarówno na miejscu, jak i poprzez kontakt mailowy, czy telefoniczny.

dianaow
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017, o 18:58

Re: Nowoczesny sprzęt do EKG

Post autor: dianaow » 18 maja 2017, o 19:00

Ja spotkałam się z tym, że wykorzystywane są jeszcze stare sprzęty co jest nie prawdopodobne w tych czasach. Ostatnio słyszałam właśnie że te rejestratory holterowskie są bardzo dobre.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post