Ankieta "Ocena roli i zakresu zadań NIZP-PZH na rzecz popraw

Możliwość reklamowanie swoich gabinetów,reklama lekarzy,stron,blogów. Polecane szpitale,lekarze. Opinie.Ankiety licencjackie
Po akceptacji przez administratora
Asystentka

Ankieta "Ocena roli i zakresu zadań NIZP-PZH na rzecz popraw

Post autor: Asystentka » 11 maja 2017, o 06:20

Ankieta "Ocena roli i zakresu zadań NIZP-PZH na rzecz poprawy zdrowotności społeczeństwa polskiego"
Autor: Piotr Brukiewicz

Prośba studenta II roku Zdrowia Publicznego studiów uzupełniających na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi o wypełnienie anonimowej ankiety pt. "Ocena roli i zakresu zadań Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny na rzecz poprawy zdrowotności społeczeństwa polskiego"

***

Jestem studentem II roku Zdrowia Publicznego studiów uzupełniających na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Piszę pracę magisterską dotyczącą roli i zakresu zadań Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny na rzecz poprawy zdrowotności społeczeństwa polskiego.

Zgodnie z założeniami metodologicznymi badania, które będzie stanowiło fundament pracy, grupę badawczą stanowią konsultanci krajowi i wojewódzcy.

W związku z tym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety internetowej (14 pytań). Jeśli jest to możliwe proszę o wypełnienie jej do dnia 30 kwietnia 2017 r. Ankieta jest anonimowa. Uzyskane wyniki badań zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

Uprzejmie Państwu dziękuje za pomoc i poświęcony czas.

Adrian Kanteluk

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post