Tigerfeeling. Trening mięśni dna miednicy metodą Cantienica

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
Asystentka

Tigerfeeling. Trening mięśni dna miednicy metodą Cantienica

Post autor: Asystentka » 7 cze 2017, o 05:34

SIŁA, KTÓRA POCHODZI Z WNĘTRZA

Tigerfeeling® działa szybko. Jest bezpieczny. Sprawia radość. Wyczuwalny i widoczny efekt pojawia się już po pierwszym treningu. A wymierne zmiany dostrzega się po trzech tygodniach.

Naturalny, energiczny wdzięk – ćwiczenie dna miednicy w celu uzyskania większej sprężystości, giętkości, ochoty do życia i radości z seksu. Terapeutyczny Fitness – ukierunkowane na dno miednicy ćwiczenia m.in. przeciw osłabieniu pęcherza moczowego, nietrzymaniu moczu, trudnościom z osiąganiem orgazmu, dolegliwościom ze strony pleców.

Dla mężczyzn i kobiet.

Benita Cantieni opracowała metodę CANTIENICA® ‒ metodę kształtowania ciała i jego postawy, pierwszą na świecie terapeutyczną metodę Fitness. W CANTIENICA AG w Zurychu kształcą się m.in. fizjoterapeuci, położne oraz instruktorzy fitness. Benita Cantieni jest autorką wielu cieszących się powodzeniem tytułów: Tigerfeeling® ‒ Das Rückenprogramm für sie und ihn, Laufen mit Tigerfeeling® für sie und ihn, Faceforming mit Tigerfeeling® für sie und ihn, Rückbildung mit Tigerfeeling® i Catpower – Das ultimative Körperbuch.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post