Strona 1 z 1

Czy łąkotka mogła znów pęknąć?

: 7 maja 2018, o 19:45
autor: joanna221
Witam. ponad 7 tygodni temu miałam szytą łąkotke, była ona bardzo uszkodzona jednak jeszcze kwalifikowała się do szycia. Chodziłam 6 tygodni w stabilizatorze ustawionym na 30 stopni. Tydzień po jego zdjęciu poszłam do pracy (lekarz pozwolił) ale po 3h stania przeciążyłam nogę. przez kilka dni miejsce szycia bardzo bolało więc mało wstawałam z łóżka. Teraz mogę ją zgiąć na jakieś 40 stopni ale czuje jakby coś tam się przesuwało czasem i blokuje zgięcie dalej. Czy jeśli mogę nogę całkiem wyprostować to znaczy że łąkotka nie pękła czy mimo to mogła? Czy kolano po prsotu tak bardzo się zastało?

Re: Czy łąkotka mogła znów pęknąć?

: 11 maja 2018, o 10:31
autor: AleksandraMadej
Na twoim miejscu powtórzyłabym znowu badania. Polecam Ci zgłosić się do Centrum leczenie bólu i kontuzji. Ja tam się leczyłam, kiedy uszkodziłam sobie staw skokowy. Znakomita opieka i rehabilitanci, bardzo dobrze się mną zajęli.

Re: Czy łąkotka mogła znów pęknąć?

: 14 maja 2018, o 13:55
autor: CentrumSynergiaCH
Witam, czy jest Pani pod opieką rehabilitantów? Jeżeli nikt Panią nie prowadzi poza lekarzem to proponuje to jak najszybciej zmienić. Terapeuta manualny (to taki bardzo wykwalifikowany fizjoterapeuta) oceni Pani stan i pod kątem funkcji i pod kątem struktur anatomicznych. Na podstawie tego i opinii lekarskiej proszę wyciągnąć wnioski. Nie będziemy na forum zgadywać czy pękła Pani łąkotka ... pozdrawiam i życzę trafnych rozpoznań medycznych