Oprogramowanie dla przychodni

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
GDDKiA
Użytkownicy

Oprogramowanie dla przychodni

Post autor: GDDKiA » 23 maja 2018, o 10:43

WItam, od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad tym w jaki sposób można usprawnić obieg informacji oraz oszczędzić zasoby w mojej placówce i znalazłem informacje o firmie [mod] dostarczającej oprogramowanie dla medycyny. Czy ktoś z was miał może styczność z tym produktem albo innym oprogramowaniem ERP?

Lekarz Medic
Użytkownicy

Re: Oprogramowanie dla przychodni

Post autor: Lekarz Medic » 31 lip 2019, o 11:17

Jeżeli szukasz oprogramowania do przychodni to polecam program medic, stosuje go i dzięki takim rzeczom jak system rejestracji online i internetowe konto pacjenta na prawde można usprawnic funkcjonowanie gabinetu czy przychodni.

doroteusz
Użytkownicy

Re: Oprogramowanie dla przychodni

Post autor: doroteusz » 14 sie 2019, o 12:37

Dla wygody pacjentów i personelu medycznego warto wdrożyć system e-rejestracji, która umożliwia m.in. sprawne umawianie na wizyty, zrządzanie dostępnymi terminami - pacjent lub lekarz może przełożyć/odwołać wizytę, a informacja automatycznie znajdzie się w systemie. Nowoczesny system medyczny to także mniejsza ilość papierowej dokumentacji - recepty i wyniki badań dostępne są elektronicznie, dzięki czemu pacjenci mniej czasu spędzają w kolejce i mogą skupić się na leczeniu.

ODPOWIEDZ