Zmiana na penisie i bol

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Zibek
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, o 07:45

Zmiana na penisie i bol

Post autor: Zibek » 19 maja 2020, o 07:48

Witam serdecznie! Trzy miesiące temu zauważyłem guzek/zgrubienie po wewnętrznej stronie napletka. Niedługo później pojawił się piekący ból, który najprawdopodobniej zaczyna się w tym miejscu, ale nie mam pewności ponieważ ból pojawia się w różnych miejscach prącia (głównie lewa strona, tuż pod rowkiem zażołędnym), napletek (pieczenie, czasami silne), żołądż, czasem pieczenie w cewce. Ból pojawia się podczas dłuższego chodzenia lub jazdy rowerem. Jeśli taka aktywność jest dłuższa, to ból utrzymuje się jeszcze później (wtedy głównie pieczenie w okolicach żołędzia). Wydaje mi się, że to zgrubienie czasami jest ciemniejsze, czasem jaśniejsze.
Oczywiście odwiedziłem już kilku lekarzy (trzech dermatologów, dwóch urologów). Żeby nic nie sugerować nie napiszę w jaki sposób przebiega leczenie, ale pewne jest, że nie widać efektów. Gdyby ktoś miał pomysł czym może być ta zmiana/guzek, proszę o informację. Bardzo mnie to niepokoi tym bardziej, że pojawia się ten ból i trwa to już trzy miesiące. Dodam tylko, że wyniki badań na choroby weneryczne ujemne. Dzięki!

Antoniusz
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2019, o 08:16

Re: Zmiana na penisie i bol

Post autor: Antoniusz » 19 maja 2020, o 08:10

Co prawda mój problem był nieco inny ale po swoich doświadczeniach mogę polecić specjalistów z centrum medycznego [mod]. Mają tam bardzo dorych specjalistów z różnych dziedzin, którzy mi pomogli z problemem urologicznym. Życzę szybkiego rozwiązania problemu.

Zibek
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, o 07:45

Re: Zmiana na penisie i bol

Post autor: Zibek » 19 maja 2020, o 08:40

Mieszkam niestety z drugiej strony Polski... ale dzięki. Póki co nie chcę jeszcze zmieniać lekarza. Chociaż pewnie wkrótce znów to nastąpi... Choć powoli brakuje sił.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post