Witamina B1 na funkcjonowanie serca. Poprawia koncentrację

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Witamina B1 na funkcjonowanie serca. Poprawia koncentrację

Post autor: admin. med. »

APTEO WITAMINA B1 to preparat, który wspiera czynność układu nerwowego i reguluje metabolizm energetyczny. Korzystnie oddziałuje również na funkcjonowanie serca. Poprawia koncentrację.

Skład:
1 tabletka zawiera 3 mg witaminy B1 (272,7% ZDS*), substancje dodatkowe. *ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie

Działanie:
APTEO WITAMINA B1 to suplement diety, który pozytywnie oddziałuje na pracę organizmu. Dostarcza witaminy B1, która jest koenzymem enzymów uczestniczących w przemianach metabolicznych cukrów i rozgałęzionych aminokwasów. Odpowiada za uregulowanie ich prawidłowego spalania, przede wszystkim w tkankach szybko metabolizujących. Normalizuje pracę tkanki nerwowej. Uczestniczy w procesie syntezy neuromediatorów (acetylocholiny i serotoniny). Poprawia koncentrację i procesy myślowe. Wykazuje właściwości przeciwbólowe. Pobudza właściwości układu immunologicznego (przyśpiesza proces gojenia się uszkodzeń tkankowych). Posiada działanie kataboliczne. Współdziała z tyroksyną (hormonem tarczycy) oraz insuliną. APTEO WITAMINA B1 ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu

Wskazania:
Preparat należy stosować w celu uzupełnienia niedoborów witaminy B1. Wskazany w celu wspierania czynności układu nerwowego oraz serca.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. Zaleca się przyjmowanie dawki wynoszącej 1 tabl. x 1/24h.
Załączniki
APTEO-WITAMINA-B1.jpg
APTEO-WITAMINA-B1.jpg (3.87 KiB) Przejrzano 799 razy
Agrenda
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2016, o 20:07

Re: Witamina B1 na funkcjonowanie serca. Poprawia koncentra

Post autor: Agrenda »

Warto też zaznaczyć, że w wielu przypadkach tj. cukrzyca, czy nawet alkoholizm następuje stan, gdy witamina B1 staje się coraz bardziej nieprzyswajalna przez chorego. Wtedy takie suplementy diety nie mają takich pozytywnych efektów, bo tylko jej mały procent dostaje się do organizmu. Natomiast w walce przed negatywnymi skutkami wspomnianych przypadłości warto przyjrzeć się ulepszonej witaminie B1, czyli benfotiaminie (o której można poczytaj na stronie: REKLAMA. Jest wielokrotnie bardziej przyswajalna i dzięki niej hamuje się proces, który prowadzi do wielu powikłań, jak na przykład neuropatie, czy zaburzenia czucia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post