[Film] Ból kręgosłupa - przyczyna, leczenie i profilaktyka

Rehabilitacja: osób z uszkodzonym słuchem, pulmonologiczna, psychiatryczna, wirtualna rehabilitacja – innowacyjna metoda rehabilitacji z wykorzystaniem technologii komputerowych, fizjoterapia, zabiegi usprawniające
admin. med.

[Film] Ból kręgosłupa - przyczyna, leczenie i profilaktyka

Post autor: admin. med. »

Ból kręgosłupa - przyczyny, leczenie i zapobieganie
Nagranie wykładu mgr Agnieszki Świerczak, które zostało zrealizowane podczas spotkania Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu, dnia 18 stycznia 2014 r.
Wykład mówi o przyczynach, leczeniu i zapobieganiu bólom kręgosłupa. Kładzie akcent szczególnie na ból odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Obala krążące mity na temat walki z bólem kręgosłupa. Zachęca do zmiany stylu życia i codziennej aktywności fizycznej, podając przykłady ćwiczeń fizycznych mających zastosowanie w profilaktyce i leczeniu schorzeń kręgosłupa.

Agnieszka Świerczak ukończyła AWF Poznaniu (kierunek rehabilitacja ruchowa) oraz Uniwersytet im. Fryderyka II w Neapolu, wydział chirurgii i medycyny (kierunek fizjoterapia). Jest dyplomowanym osteopatą w A.T. Still Academy Italia (6-letnie studia podyplomowe).
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej oraz osteopatii w systemie ambulatoryjnym.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post